Mieszkanie Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 1 581 645 zł
- 81,11 m²
- 19 500 zł/m²
Anna Zając
Skontaktuj się
Mieszkanie Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Gdańsk
Zaktualizowane: 11 maja 2026
1 581 645 zł 81,11 m² 19 500 zł/m²
2/6
4
2027
parking publiczny / na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/6Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 581 645 zł (19 500 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Dostępne: maj 2027
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 81,11 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2027
- Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 836030
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
4 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście
Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC
____
UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW
Wewnętrzna siłownia,
Lobby z portierem,
Mieszkania o ponadstandardowej wysokości ok. 283 cm (piętro 1-5), ok. 335 cm na parterze oraz ok. 300 cm na ostatniej kondygnacji. (...)
726 441...
726 441 344