Mieszkanie, ul. Przytulna

Przytulna, Jasień, Gdańsk, pomorskie

  • 2 390 zł
  • 47,40 m²
  • 50,42 zł/m²

Zdjęcie

Inna Shavlak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Przytulna

Przytulna, Jasień, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 390 zł

47,40 m²

50,42 zł/m²

Mieszkanie, ul. Przytulna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 390 zł 47,40 m² 50,42 zł/m²

Piętro:
5/8
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

5/8

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 390 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 47,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie w bliskiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta

LOKALIZACJA : Lokal położony przy ul. Przytulnej, otoczenie charakteryzuje się malowniczymi terenami zielonymi, znajdującymi się zaledwie 5 minut spacerem od mieszkania. W pobliżu przebiegają dwie główne trasy komunikacyjne - obwodnica Trójmiasta oraz aleja Armii Krajowej - które znacząco ułatwiają dojazd do śródmieścia Gdańska, Gdyni, a nawet Żukowa. (...)

Agent

Inna Shavlak

507 087...

507 087 777

608 137 543

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Inna Shavlak

507 087...

507 087 777

608 137 543

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl