Mieszkanie Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 391 000 zł
- 32,39 m²
- 12 071,63 zł/m²
Adam Krzysztofik
Skontaktuj się
Mieszkanie Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie Gdańsk
Zaktualizowane: 15 maja 2026
391 000 zł 32,39 m² 12 071,63 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/6
1
2026
parking publiczny / na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/6Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 391 000 zł (12 071,63 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 32,39 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2026
- Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 606416
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni.
Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC
NAJATRAKCYJNIEJSZA CENA W TEJ CZĘŚCI GDAŃSKA
(Do zakupu należy doliczyć 23% VAT. (...)
537 111...
537 111 794