Mieszkanie, ul. Niepołomicka
Niepołomicka, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
- 2 550 zł
- 39 m²
- 65,38 zł/m²
Karolina Madej
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Niepołomicka
Niepołomicka, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Niepołomicka
Zaktualizowane: 19 maja 2026
2 550 zł 39 m² 65,38 zł/m²
3/4
2
tak
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 550 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 3045/19413/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Niepołomicka, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice.
Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęcia, świeżo wykończone, położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. (...)
574 699...
574 699 477