Apartament, ul. Pastelowa
Pastelowa, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
- 677 500 zł
- 59,07 m²
- 11 469,44 zł/m²
Magdalena Nowak
Skontaktuj się
Apartament, ul. Pastelowa
Pastelowa, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, ul. Pastelowa
Zaktualizowane: 19 maja 2026
677 500 zł 59,07 m² 11 469,44 zł/m²
2/4
3
2025
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 677 500 zł (11 469,44 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 59,07 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 2872/19413/OMS
Lokalizacja
- Adres: Pastelowa, Łostowice, Gdańsk, pomorskie
- W pobliżu: plac zabaw
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 59,07 m² | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południe-wschód
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku.
Lokal znajduje się w nowoczesnym osiedlu, które łączy spokojne otoczenie z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. (...)