Apartament, ul. Legnicka
Legnicka, Siedlce, Gdańsk, pomorskie
- 1 961 370 zł
- 106,02 m²
- 18 500 zł/m²
Dawid Dragan
Skontaktuj się
Apartament, ul. Legnicka
Legnicka, Siedlce, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament, ul. Legnicka
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 961 370 zł 106,02 m² 18 500 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/2
4
2024
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 961 370 zł (18 500 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 106,02 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- okna: drewniane
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Dayton Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 583795
Opis nieruchomości
Kameralne osiedle pięciu budynków mieszczących w sumie 120 apartamentów zatopione w zieleni blisko centrum Gdańska.
Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku PCC i prowizji!
Atuty inwestycji :
- Wyjątkowa lokalizacja z widokiem na Główne Miasto.
- Pokój klubowy z salą fitness dla mieszkańców.
- Plac zabaw z materiałów ekologicznych.
- Stacja pogodowa z czujnikiem jakości powietrza.
- Dobra komunikacja miejska. (...)