Mieszkanie, ul. Reja

Reja, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

  • 459 999 zł
  • 33,40 m²
  • 13 772,43 zł/m²

Zdjęcie

Inka Bazydlo

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Reja

Reja, Młyniska, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

459 999 zł

33,40 m²

13 772,43 zł/m²

Mieszkanie, ul. Reja

Zaktualizowane: 22 maja 2026

459 999 zł 33,40 m² 13 772,43 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 459 999 zł (13 772,43 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie spokoju. Takie, do których chce się wracać po pracy, wypić rano kawę przy oknie i po prostu dobrze się czuć. To właśnie jedno z nich.

Przytulne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 33,4 m² położone na podwyższonym parterze przy ul. Reja 32 w gdańskich Młyniskach. (...)

Agent

Inka Bazydlo

575 674...

575 674 747

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 674...

575 674 747

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl