Mieszkanie, ul. Śląska

Śląska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

  • 720 000 zł
  • 50 m²
  • 14 400 zł/m²

Zdjęcie

Liliana Szymańsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Śląska

Śląska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
15 kwietnia 2026

720 000 zł

50 m²

14 400 zł/m²

Mieszkanie, ul. Śląska

Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026

720 000 zł 50 m² 14 400 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 720 000 zł (14 400 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 50 m², 3 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najpopularniejszych dzielnic Gdańska - Przymorze.

ATUTY:

Lokalizacja nad samym morzem, blisko parków i terenów rekreacyjnych (spacer nad morze zajmie ok. (...)

Agent

Liliana Szymańska

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Liliana Szymańska

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.