Mieszkanie, ul. Lastadia
Lastadia, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 1 799 000 zł
- 92,30 m²
- 19 491 zł/m²
Joanna Daniell
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Lastadia
Lastadia, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, ul. Lastadia
Zaktualizowane: 7 maja 2026
1 799 000 zł 92,30 m² 19 491 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
4
2006
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2006Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 799 000 zł (19 491 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 92,30 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2006
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 2 100 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Dom & House, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: DH480548
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Lastadia, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Nowa Lastadia, 92 m², centrum Gdańska apartament idealny pod short stay!
Oferta skierowana do inwestorów poszukujących nieruchomości o wysokim standardzie i atrakcyjnych widokach, z potencjałem dochodu z wynajmu krótkoterminowego.
Inwestycję polecamy ze względu na połączenie prestiżu, lokalizacji i realnego potencjału najmu.
Nowoczesny apartamentowiec z całodobową recepcją i ochroną, monitoringiem, windą oraz strefą wellness (fitness, sauna). (...)