Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Aleja Gen. Józefa Hallera, Wrzeszcz Dolny, Gdańsk, pomorskie

  • 799 000 zł
  • 57,02 m²
  • 14 012,63 zł/m²

Zdjęcie

Hanna Bohnke

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

zaktualizowane:
11 maja 2026

799 000 zł

57,02 m²

14 012,63 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Zaktualizowane: 11 maja 2026

799 000 zł 57,02 m² 14 012,63 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (14 012,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,02 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 5 m²
  • Czynsz: 450 zł
  • Wyposażenie: pralka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: HGB NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: HG008yy36

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gdańsk Wrzeszcz Dolny Aleja gen. Józefa Hallera.
Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 57,02 m2, piętro I /III, położone w budynku z cegły z lat 60-tych, budynek docieplony, nowa elewacja, budynek położony w drugiej linii zabudowy, przed budynkiem teren zielony i starodrzew.
Mieszkanie dwupokojowe o pow. 57,2 m2, przestronne, o funkcjonalnym układzie, doświetlone dużymi oknami, o ekspozycji wschód-zachód-północ, wysokość pomieszczeń 2,75 m. (...)

Agent

Hanna Bohnke

695 841...

695 841 640

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.