Mieszkanie, ul. Guderskiego

Guderskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie

  • 650 000 zł
  • 45,56 m²
  • 14 266,90 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kosmala

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Guderskiego

Guderskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

650 000 zł

45,56 m²

14 266,90 zł/m²

Mieszkanie, ul. Guderskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

650 000 zł 45,56 m² 14 266,90 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-17 | 11:00 - 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Dzień pokazowy

17 maja 2026
od 11:00 do 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (14 266,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 45,56 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2016
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (8 m²), piwnica 3,21 m², ogródek 96 m²
  • Czynsz: 620 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 56 kWh/m² na rok; końcową (EK): 109 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 136 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,048 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż słoneczne, narożne i przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem, piwnicą, miejscem postojowym w hali garażowej i miejscem postojowym naziemnym.