Mieszkanie, ul. Manifestu Połanieckiego

Manifestu Połanieckiego, Wrzeszcz Dolny, Gdańsk, pomorskie

  • 770 000 zł
  • 53,87 m²
  • 14 293,67 zł/m²

Zdjęcie

Julia Kaczmarczy...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Manifestu Połanieckiego

Manifestu Połanieckiego, Wrzeszcz Dolny, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

770 000 zł

53,87 m²

14 293,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Manifestu Połanieckiego

Zaktualizowane: 20 maja 2026

770 000 zł 53,87 m² 14 293,67 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 770 000 zł (14 293,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53,87 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1950
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 900 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grand Estates, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EX677311

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu jasne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza po remoncie gotowe do zamieszkania na Gdańskim Wrzeszczu.

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz, ul. Manifestu Połanieckiego
Powierzchnia: 53,87 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 2 z 3

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu
mieszkanie po remoncie (...)

Agent

Julia Kaczmarczyk

694 222...

694 222 017

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.