Mieszkanie, ul. Startowa

Startowa, Zaspa, Gdańsk, pomorskie

  • 4 200 zł
  • 66,04 m²
  • 63,60 zł/m²

Zdjęcie

Karol Lademann

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Startowa

Startowa, Zaspa, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

4 200 zł

66,04 m²

63,60 zł/m²

Mieszkanie, ul. Startowa

Zaktualizowane: 8 maja 2026

4 200 zł 66,04 m² 63,60 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
8/11
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

8/11

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 200 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 66,04 m² (63,60 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 804 zł, kaucja: 5 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 63,60 m2 w Gdańsku przy ul. Startowej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem.
Budynek z windą.

SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:
- 3 x pokój
- odrębna kuchnia
- łazienka
- Wc
- przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica.