Apartament Gdańsk

Sobieszewko, Gdańsk, pomorskie

  • 1 388 000 zł
  • 51,19 m²
  • 27 114,67 zł/m²

Zdjęcie

Robert Pawlik

Skontaktuj się

Apartament Gdańsk

Sobieszewko, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 388 000 zł

51,19 m²

27 114,67 zł/m²

Apartament Gdańsk

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 388 000 zł 51,19 m² 27 114,67 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 388 000 zł (27 114,67 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51,19 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
  • Źródło: biuro nieruchomości: MBI 3 Sp. z o.o., zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: rp31

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Apartamenty inwestycyjne z własnymi miejscami cumowniczymi.
Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę.
Obok Wyspy Sobieszewskiej przy Zatoce Gdańskiej.

Oferta stworzona dla tych, którzy na rynku mieszkaniowym, szukają perełek, łącząc dwa światy świat żagli ze światem nieruchomości premium.

W pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem.
Znajdzie się tu wiele atrakcji zarówno dla miłośników życia na wodzie, jak i na lądzie. (...)

Agent

Robert Pawlik

506 135...

506 135 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.