Apartament Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- 455 045 zł
- 26,50 m²
- 17 171,51 zł/m²
Artur Larionow
Skontaktuj się
Apartament Gdańsk
Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Apartament Gdańsk
Zaktualizowane: 6 maja 2026
455 045 zł 26,50 m² 17 171,51 zł/m²
2/4
1
2026
możliwość wykupienia
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
możliwość wykupieniaStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 455 045 zł (17 171,51 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 26,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,50 m²), piwnica 2 m²
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia
- Źródło: biuro nieruchomości: MBI 3 Sp. z o.o., zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 1C207/PO/MU/AL
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany, łąka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw