Mieszkanie

Brzeźno, Gdańsk, pomorskie

  • 329 890 €
  • 68,65 m²
  • 4 805,39 €/m²

Zdjęcie

Dominika Dymińsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Brzeźno, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

329 890 €

68,65 m²

4 805,39 €/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 6 maja 2026

329 890 € 68,65 m² 4 805,39 €/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 329 890 € (4 805,39 €/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
  • Dostępne: październik 2027
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 68,65 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: nowe wykończone
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
  • Czynsz: 20 €
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11752616

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

od 329 890,00 EUR

To nowoczesne, zamknięte osiedle w Pilar de la Horadada, oferujące bungalowy z dwiema lub trzema sypialniami oraz dwiema łazienkami, położone zaledwie 2 km od morza.

Inwestycja wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, obejmującym kuchnie w pełni wyposażone w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofala, pralka i płyta indukcyjna) oraz nowoczesne łazienki z oświetleniem LED i ogrzewaniem podłogowym. (...)