Apartament, ul. Bolesława Chrobrego
Bolesława Chrobrego, Wrzeszcz, Gdańsk, pomorskie
- 799 000 zł
- 34,06 m²
- 23 458,60 zł/m²
Rafał Radomski
Skontaktuj się
Apartament, ul. Bolesława Chrobrego
Bolesława Chrobrego, Wrzeszcz, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Apartament, ul. Bolesława Chrobrego
Zaktualizowane: 14 maja 2026
799 000 zł 34,06 m² 23 458,60 zł/m²
3/5
2
2023
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 799 000 zł (23 458,60 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: czerwiec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 34,06 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Radomski Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 651111
Lokalizacja
- Adres: Bolesława Chrobrego, Wrzeszcz, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka, morze
- W pobliżu: uczelnia wyższa, fitness, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie własnościowe o powierzchni 34,06 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - dewelopera ROBYG, zaledwie klikanaście minut od morza oraz ze świetnym dojazdem do centrum miasta.
Lokal jest w bardzo dobrym stanie, był używany częściowo jako mieszkanie wakacyjne oraz mieszkanie wynajmowane przez Booking (możliwość przejęcia rezerwacji).
Mieszkanie znajduje się przy ul. (...)
783 187...
783 187 968