Apartament, ul. Czarny Dwór

Czarny Dwór, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

  • 1 521 000 zł
  • 44,76 m²
  • 33 981,23 zł/m²

Zdjęcie

Anna Radomska

Skontaktuj się

Apartament, ul. Czarny Dwór

Czarny Dwór, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 521 000 zł

44,76 m²

33 981,23 zł/m²

Apartament, ul. Czarny Dwór

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 521 000 zł 44,76 m² 33 981,23 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
11/12
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

11/12

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 521 000 zł (33 981,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44,76 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 11/12, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (zabudowana), piwnica 1,62 m²
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 48,92 kWh/m² na rok; końcową (EK): 89,74 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 95,87 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0303 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - pas nadmorski, dzielnica Gdańsk Przymorze w inwestycji Bulvar Apartments.