Apartament, ul. Szafarnia
Szafarnia, Mariacka, Gdańsk, pomorskie
- 1 780 000 zł
- 73 m²
- 24 383,56 zł/m²
Monika Ptaszyńsk...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Szafarnia
Szafarnia, Mariacka, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Apartament, ul. Szafarnia
Zaktualizowane: 8 maja 2026
1 780 000 zł 73 m² 24 383,56 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/5
3
2012
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2012Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 780 000 zł (24 383,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: luty 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 73 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe, aluminiowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2012
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/5
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 300 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 12930/18080/OMS
Opis nieruchomości
Apartament Premium w sercu Gdańska Inwestycja Waterlane, ul. Szafarnia
Dlaczego warto?
- Prestiżowa lokalizacja tuż przy Motławie i marinie jachtowej
- Wyjątkowy komfort dostęp do strefy SPA: basen, jacuzzi, sauny
- Bezpieczeństwo i prywatność całodobowa ochrona, monitoring, system alarmowy
- Idealny wybór zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem krótkoterminowy
Najważniejsze atuty:
- Powierzchnia: 73 m²
- widok (...)