Apartament, ul. Obrońców Wybrzeża

Obrońców Wybrzeża, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

  • 1 499 000 zł
  • 80,80 m²
  • 18 551,98 zł/m²

Zdjęcie

Marta Siwczak

Skontaktuj się

Apartament, ul. Obrońców Wybrzeża

Obrońców Wybrzeża, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 499 000 zł

80,80 m²

18 551,98 zł/m²

Apartament, ul. Obrońców Wybrzeża

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 499 000 zł 80,80 m² 18 551,98 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
15/17
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

15/17

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 499 000 zł (18 551,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 80,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2007
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 15/17, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowej, nadmorskiej części Gdańska na Przymorzu Wielkim, w inwestycji Horyzont. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście, łącząca bliskość morza, terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury miejskiej.
Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Reagana oraz nadmorskiego pasa rekreacyjnego zapewnia dostęp do licznych ścieżek spacerowych i rowerowych, a także szybkie dojście na plażę. (...)

Agent

Marta Siwczak

730 566...

730 566 991

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

730 566...

730 566 991

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.