Apartament, ul. Krynicka

Krynicka, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

  • 799 000 zł
  • 39 m²
  • 20 487,18 zł/m²

Zdjęcie

Izabela

Skontaktuj się

Apartament, ul. Krynicka

Krynicka, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

799 000 zł

39 m²

20 487,18 zł/m²

Apartament, ul. Krynicka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

799 000 zł 39 m² 20 487,18 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/11

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (20 487,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m² na Przymorzu Małym.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z windą.

Lokal wyposażony jest w miejsce postojowe przed budynkiem, piwnicę oraz windę. (...)

Agent

Izabela

504 676...

504 676 796

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela

504 676...

504 676 796

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość