Mieszkanie, ul. Kartuska

Kartuska, Gdańsk, pomorskie

  • 686 396 zł
  • 48,11 m²
  • 14 267,22 zł/m²

Zdjęcie

Magda Rymarkiewi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kartuska

Kartuska, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

686 396 zł

48,11 m²

14 267,22 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kartuska

Zaktualizowane: 9 maja 2026

686 396 zł 48,11 m² 14 267,22 zł/m²

Piętro:
3/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynku
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

3/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż w bryle budynku

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 48,11 m², 2 pokoje; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 550 zł
  • Media: Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeżeli cenisz sobie wygodę, zieleń i bliskość Śródmieścia to znajdziesz to wszystko w tym miejscu.

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Osiedle w samym sercu Gdańska!

WYJĄTKOWA OKAZJA! BEZ PCC. BEZ PROWIZJI.

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. (...)

Agent

Magda Rymarkiewicz

696 803...

696 803 197

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

696 803...

696 803 197

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.