Mieszkanie, ul. Wiosny Ludów

Wiosny Ludów, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 832 000 zł
  • 36,62 m²
  • 22 719,83 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Kiedro...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wiosny Ludów

Wiosny Ludów, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

832 000 zł

36,62 m²

22 719,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wiosny Ludów

Zaktualizowane: 14 maja 2026

832 000 zł 36,62 m² 22 719,83 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2028
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2028

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 832 000 zł (22 719,83 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
  • Dostępne: marzec 2028
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 36,62 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2028
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,58 m²), piwnica
  • Czynsz: 504 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grano Real Estate, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EST

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w sercu gdańskiego Młodego Miasta zaledwie 100 metrów od Motławy i nadrzecznych bulwarów. Projekt łączy industrialny charakter historycznych terenów postoczniowych z nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz komfortem codziennego życia.

Inwestycja obejmuje apartamenty oraz lokale usługowe na parterze budynku. W ofercie dostępne są mieszkania od 1 do 4 pokoi o funkcjonalnych układach i metrażach od ok. 27 do ponad 100 m². (...)

Agent

Arkadiusz Kiedrowski

500 322...

500 322 061

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.