Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Zakopiańska, Siedlce, Gdańsk, pomorskie

  • 996 710 zł
  • 69,70 m²
  • 14 300 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Rostankows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Zakopiańska, Siedlce, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

996 710 zł

69,70 m²

14 300 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

996 710 zł 69,70 m² 14 300 zł/m²

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 69,70 m², 4 pokoje; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Experts, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: HEX305116

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie od cichego podwórka.

Ta wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp której powstanie osiedle przed wiekami uprawiano winorośl i prowadzono winnice. Dzisiaj wzgórze stanowi punkt widokowy i prezentuje nową perspektywę na Gdańsk z jego najbardziej symbolicznymi obiektami. (...)

Agent

Jacek Rostankowski

513 263...

513 263 595

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent