Mieszkanie, ul. Pohulanka

Pohulanka, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 829 000 zł
  • 47,27 m²
  • 17 537,55 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Waraczew...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pohulanka

Pohulanka, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

829 000 zł

47,27 m²

17 537,55 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pohulanka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

829 000 zł 47,27 m² 17 537,55 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 829 000 zł (17 537,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 47,27 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Radomski Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 250031

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Pohulanka 8 w Gdańsku. Budynek wraz z windą został wybudowany w 2015 roku przez dewelopera PB Górski. Osiedle jest ogrodzone i kameralne - składa się tylko z 3 budynków.

Klaudia Waraczewska

578 986...

578 986 937

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość