Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego
Cieszyńskiego, Chełm, Gdańsk, pomorskie
- 525 000 zł
- 36,38 m²
- 14 431,01 zł/m²
Wioletta Sąsiedz...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego
Cieszyńskiego, Chełm, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego
Zaktualizowane: 10 maja 2026
525 000 zł 36,38 m² 14 431,01 zł/m²
1/4
-
2003
przynależne na terenie ogrodzonym
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
-Rok budowy:
2003Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 525 000 zł (14 431,01 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 36,38 m², 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Wmoris.pl, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: W001514
Lokalizacja
- Adres: Cieszyńskiego, Chełm, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Mieszkanie Gdańsk Cieszyńskiego
Zapraszamy do składania ofert zakupu funkcjonalnego mieszkania
Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowy lokal mieszkalny położony na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Gdańsku przy ul Cieszyńskiego.
Gdańsk - Chełm jest jedną z największych dzielnic mieszkaniowych Gdańska. Dzielnica ta bezpośrednio sąsiaduje z dzielnicami: Wzgórze Mickiewicza, Siedlce, Orunia Św. Wojciech-Lipce, Ujeścisko-Łostowice. (...)
536 916...
536 916 597