Mieszkanie, ul. Serdeczna

Serdeczna, Jasień, Gdańsk, pomorskie

  • 909 900 zł
  • 66,34 m²
  • 13 715,71 zł/m²

Zdjęcie

Aleksander Honcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Serdeczna

Serdeczna, Jasień, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

909 900 zł

66,34 m²

13 715,71 zł/m²

Mieszkanie, ul. Serdeczna

Zaktualizowane: 21 maja 2026

909 900 zł 66,34 m² 13 715,71 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2003
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2003

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 909 900 zł (13 715,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 66,34 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grand Estates, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EX368112

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GRAND ESTATES ma przyjemność zaprezentować komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku.

MIESZKANIE:

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,34 m², położone na 3. piętrze kameralnego budynku z 2003 roku przy ul. Serdecznej.

Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie codziennego życia idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, pary, jak i osób pracujących zdalnie. (...)

Agent

Aleksander Honczaruk

694 222...

694 222 017

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości