Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża
Obrońców Wybrzeża, Przymorze Wielkie, Gdańsk, pomorskie
- 688 000 zł
- 46 m²
- 14 956,52 zł/m²
Artur
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża
Obrońców Wybrzeża, Przymorze Wielkie, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża
Zaktualizowane: 20 maja 2026
688 000 zł 46 m² 14 956,52 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1/10
3
1970
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 688 000 zł (14 956,52 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 46 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/10, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Obrońców Wybrzeża 6b, Przymorze Wielkie, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las, morze
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
*OFERTA PRYWATNA*
*NIE INTERESUJE MNIE WSPÓŁPRACA Z BIURAMI NIERUCHOMOŚCI*