Mieszkanie, ul. Dywizjonu 303
Dywizjonu 303, Zaspa, Gdańsk, pomorskie
- 920 000 zł
- 73,40 m²
- 12 534,06 zł/m²
Kamila Mieczkows...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Dywizjonu 303
Dywizjonu 303, Zaspa, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Dywizjonu 303
Zaktualizowane: 12 maja 2026
920 000 zł 73,40 m² 12 534,06 zł/m²
2/9
4
1979
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
2/9Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1979Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 920 000 zł (12 534,06 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 73,40 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1979
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/9, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 1 200 zł
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: GN358217
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Dywizjonu 303, Zaspa, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: łąka, morze
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
ATUTY:
* słoneczna, południowa ekspozycja salonu
* doskonała komunikacja miejska - SKM, tramwaje i autobusy w pobliżu
* mieszkanie dostępne od zaraz
* 4 niezależne pokoje - idealne dla rodziny lub pod wynajem
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Gdańska - na Zaspie, osiedle Młyniec. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, szpital oraz liczne punkty usługowe. (...)
575 900...
575 900 505