Mieszkanie, ul. Komedy
Komedy, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- 599 000 zł
- 40,76 m²
- 14 695,78 zł/m²
Ivan Yevtushenko
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Komedy
Komedy, Jasień, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Komedy
Zaktualizowane: 11 maja 2026
599 000 zł 40,76 m² 14 695,78 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/4
2
2020
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2020Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 599 000 zł (14 695,78 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 40,76 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: GN917061
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Komedy, Jasień, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las, jezioro
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
ATUTY:
Dostępne od ręki.
Gotowe do wprowadzenia;
5 min pieszo do przystanku autobusowego " Życzliwa "
możliwość parkowania 2 aut na terenie wspólnoty;
15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska;
3 km do Obwodnicy Trójmiasta;
5 min autem do Centrum Handlowego AUCHAN.
LOKALIZACJA:
Osiedle Jasień Bulwary położone jest w dobrze rozwiniętej dzielnicy Jasień, oferując komfort życia w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. (...)