Mieszkanie, ul. Chełmońskiego
Chełmońskiego, VII Dwór, Gdańsk, pomorskie
- 569 000 zł
- 37,30 m²
- 15 255 zł/m²
Andrzej Kaszuba
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Chełmońskiego
Chełmońskiego, VII Dwór, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Chełmońskiego
Zaktualizowane: 11 maja 2026
569 000 zł 37,30 m² 15 255 zł/m²
3/4
1
1972
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1972Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 569 000 zł (15 255 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: luty 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 37,30 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1972
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 550 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: GN331413
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Chełmońskiego, VII Dwór, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
* Natychmiastowe wydanie;
* Mieszkanie po gruntownym remoncie i wymianie instalacji;
LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych dzielnic Gdańska - VII Dwór. (...)