Mieszkanie, ul. Rodakowskiego

Rodakowskiego, VII Dwór, Gdańsk, pomorskie

  • 490 000 zł
  • 36 m²
  • 13 611,11 zł/m²

Zdjęcie

Marek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rodakowskiego

Rodakowskiego, VII Dwór, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

490 000 zł

36 m²

13 611,11 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rodakowskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

490 000 zł 36 m² 13 611,11 zł/m²

Piętro:
parter/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (13 611,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 36 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/10, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 514 zł
  • Wyposażenie: pralka, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

mieszkanie ustawne, jasne i bardzo ciepłe, rano śpiew ptaków

- bardzo cicha okolica z szybkim dojazdem do centrum i całego Trójmiasta,

- do Uniwersytetu Gdańskiego ok. 20 min pieszo,

- przystanek autobusowy ok. 3 min pieszo,

- przystanek tramwajowy i PKM ok. 15 min pieszo,

- w bezpośrednim otoczeniu lasu, 3-Miejski Park Krajobrazowy

- liczne leśne szlaki piesze i rowerowe, siłownia na powietrzu, place zabaw (...)

Agent

Marek

601 685...

601 685 910

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK