Mieszkanie, ul. Pilotów

Pilotów, Zaspa, Gdańsk, pomorskie

  • 475 000 zł
  • 30,90 m²
  • 15 372,17 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Gumows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pilotów

Pilotów, Zaspa, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

475 000 zł

30,90 m²

15 372,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pilotów

Zaktualizowane: 23 maja 2026

475 000 zł 30,90 m² 15 372,17 zł/m²

Piętro:
8/10
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

8/10

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (15 372,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 30,90 m², 1 pokój
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/10, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: AGhouse Nieruchomości, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AG775346

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szanowni Państwo,

na sprzedaż przestronna kawalerka mieszcząca się w najlepszej dzielnicy Gdańsk-Zaspa.

Prezentowany układ pozwala na uzyskanie dodatkowego pokoju.

Na mieszkanie o powierzchni 30,90 m2 składają się kolejno:

-Przestronny salon z wnęką na garderobę lub kącik sypialniany
-Kuchnia z której nożna zrobić sypialnię przenosząc aneks kuchenny do salonu
-Łazienka
-Przedpokój

Przed blokiem (...)

Agent

Agnieszka Gumowska

666 678...

666 678 969

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

666 678...

666 678 969

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.