Mieszkanie, ul. Szafarnia
Szafarnia, Wyspa Spichrzów, Gdańsk, pomorskie
- 5 800 zł
- 49 m²
- 118,37 zł/m²
Maciej Woźniak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szafarnia
Szafarnia, Wyspa Spichrzów, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szafarnia
Zaktualizowane: 4 maja 2026
5 800 zł 49 m² 118,37 zł/m²
3/5
2
-
wysoki standard
6 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
2Umeblowane:
-Stan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
6 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 800 zł / miesiąc
- Dostępne: kwiecień 2026
- Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: 830 zł, kaucja: 6 000 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: DOBRY POŚRDNIK MATEUSZ IMIANOWSKI, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: 502584
Lokalizacja
- Adres: Szafarnia, Wyspa Spichrzów, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
Atuty:
2 funkcjonalne pokoje z oddzielną sypialnią i przestronnym salonem
Panoramiczny, bezpośredni widok na Żuraw oraz Motławę
Wysoki standard wykończenia oraz pojemne zabudowy i szafy
Klimatyzacja oraz wysokiej klasy sprzęt AGD
Monitorowany apartamentowiec z całodobową ochroną
Eleganckie patio z zielenią oraz plac zabaw
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej
Ścisłe centrum Gdańska - prestiżowa (...)