dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Młyniska

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marynarki Polskiej

Młyniska,Gdańsk

444 363 zł36 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Młyniska,Gdańsk

313 853 zł25 m² 12 400,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Finanse - możliwy zwrot 23% podatku vat: podatek pcc: 0% (kolejna oszczędność na starcie). Prowizja: 0% (brak dodatkowych kosztów po stronie Kupującego). Kluczowe dane apartamentu: metraż: 25,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Młyniska,Gdańsk

396 000 zł25 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealnie pod najem sezonowy i całoroczny. Bezpieczna lokata kapitału. Możliwość odliczenia podatku 23% vat System smart: 7 500 zł Zapraszam na prezentację - w mojej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem długoterminowy niezamieszkały, świeżo wykończony 3 pokojowy apartament z halą garażową i komórką lokatorską w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Młyniska,Gdańsk

579 000 zł43 m² 13 433,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Wrzeszcz Dolny | Gotowe do zamieszkania | Świetna komunikacja | Dwustronne Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,1m2 położone na 4piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

3 790 000 zł104 m² 36 558,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament z panoramicznym widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy widok na Bazylikę Mariacką, koło Amber Sky, muzeum II Wojny Światowej, dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

1 959 000 zł82 m² 23 745,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji i atrakcyjnej cenie zlokalizowany na 3 piętrze inwestycji Doki Living z widokiem na Patio i Montownię atuty: - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Młyniska,Gdańsk

595 000 zł43 m² 13 741,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, gotowego do wprowadzenia, w świetnie skomunikowanej części Gdańska? To mieszkanie jest dla Ciebie! Ul. Zielony Trójkąt 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

930 000 zł36 m² 25 605,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położone na 6. piętrze przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2 w jednej z najbardziej charakterystycznych części Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy, przepiękny świeżo wykończony apartament z dostępem do dwóch miejsc w hali garażowej. Na wynajem 4-pokojowy apartament w nowej inwestycji Żurawie nieopodal Stoczni gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynarki Polskiej

Młyniska,Gdańsk

611 375 zł36 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż szeroki wybór nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych zlokalizowanych w prestiżowej inwestycji znanego dewelopera dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Młode Miasto,Gdańsk

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

1 050 000 zł36 m² 28 909,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

526 320 zł41 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jak coś robić, to na 100. 100 procent stoczniovo. W skrócie O tym, dlaczego tutaj: topowa lokalizacja - blisko centrum Gdańska, a jednocześnie blisko natury; nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Grudnia '70

Składy,Gdańsk

2 490 zł39 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Ofiar Grudnia w Gdańsku. Nieruchomość: lokal o pow. 39 m2 znajduje się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Młyniska,Gdańsk

519 000 zł42 m² 12 476 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty: - wolne od zaraz - 7 min pieszo do skm - 5 min pieszo do przystanku tramwajowego - Oddzielna kuchnia - Po wymianie instalacji hydraulicznej - Zachodnia, słoneczna strona - Rozbudowana infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Młyniska,Gdańsk

331 638 zł25 m² 13 051,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub singla! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: stare Miasto - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Młyniska,Gdańsk

486 258 zł37 m² 13 202,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta dla singla lub pod wynajem! wyjątkowa lokalizacja! okazja inwestycyjna! Nie do końca pasuje Ci rozkład? Zapraszam do kontaktu - pokażę Ci możliwe inne rozwiązania funkcjonalne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Młyniska,Gdańsk

633 569 zł49 m² 13 033,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja dla ciebie I twojej rodziny lub pod wynajem! wyjątkowa lokalizacja! Kuchnia i sypialnia główna od wschodu! Salon od południa! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Młyniska,Gdańsk

390 000 zł36 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Gdańsk Młyniska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m z dodatkową piwnicą (3,4 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

381 453 zł25 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 25,22 m | 1 pokój | Balkon | Funkcjonalny układ Ponad 200 lokali w sprzedaży Ceny od: 377 726,44 pln do 791 786,00 pln Powierzchnia: od 24,63 m2 do 53,14 m2 Lokal Inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Młode Miasto,Gdańsk

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

381 604 zł25 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 25,23 m | 1 pokój | Balkon | Funkcjonalny układ Ponad 200 lokali w sprzedaży Ceny od: 377 726,44 pln do 791 786,00 pln Powierzchnia: od 24,63 m2 do 53,14 m2 Lokal Inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Młode Miasto,Gdańsk

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

428 625 zł25 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 25,52 m | 1 pokój | Balkon | Funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy przytulne i komfortowe mieszkanie typu studio, położone w nowoczesnym kompleksie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Młyniska,Gdańsk

595 000 zł43 m² 13 741,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Młode Miasto,Gdańsk

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak