Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,kapitanat-apartamenty/24927691.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,kapitanat-apartamenty/24927691.html
https://gdansk.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,kapitanat-apartamenty/24927691.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Stare Miasto, ul. Wiosny Ludów

Wiosny Ludów, Stare Miasto, Gdańsk, pomorskie

  • 1 188 450 zł
  • 38,87 m²
  • 30 575 zł/m²

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Stare Miasto, ul. Wiosny Ludów

Wiosny Ludów, Stare Miasto, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
16 lutego 2026

1 188 450 zł

38,87 m²

30 575 zł/m²

Mieszkanie Stare Miasto, ul. Wiosny Ludów

Inwestycja: Kapitanat Apartamenty

Zaktualizowane: 16 lutego 2026

1 188 450 zł 38,87 m² 30 575 zł/m²

Stan inwestycji:
zrealizowana
Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
2
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Stan inwestycji:

zrealizowana

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

2

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 188 450 zł (30 575 zł/m²)
  • Termin realizacji: grudzień 2025, zrealizowana
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 38,87 m², 2 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: apartamentowiec
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5,1 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
  • Bezpieczeństwo: monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: Budlex Sp. z o.o., zaktualizowane: 16.02.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: B.46

Lokalizacja

  • Inwestycja: Kapitanat Apartamenty
  • Adres: Wiosny Ludów, Stare Miasto, Gdańsk, pomorskie
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, przystań dla kajaków, widok na motławę, rzeka

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Kapitanat Apartamenty

Inwestycja realizowana przez:

Budlex Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaB.37 74,70 m² 30 060 zł/m² 3/5 3 2 245 482 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
2 245 482 zł 74,70 m²
30 060 zł/m² 3 pok.
B.37

MieszkanieWirtualna wizytaB.20 121,95 m² 27 715 zł/m² 2/5 4 3 379 844 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
3 379 844 zł 121,95 m²
27 715 zł/m² 4 pok.
B.20

Lokal użytkowyA.LH2 113,79 m² 19 055 zł/m² parter/5 2 168 268 zł
Lokal użytkowy
2 168 268 zł 113,79 m²
19 055 zł/m²
A.LH2

Lokal użytkowyA.LH2 102,14 m² 19 055 zł/m² parter/5 1 946 278 zł
Lokal użytkowy
1 946 278 zł 102,14 m²
19 055 zł/m²
A.LH2

MieszkanieB.26 38,96 m² 29 650 zł/m² 2/5 2 1 155 164 zł
Mieszkanie
1 155 164 zł 38,96 m²
29 650 zł/m² 2 pok.
B.26

MieszkanieB.33 30,61 m² 30 275 zł/m² 3/5 1 926 718 zł
Mieszkanie
926 718 zł 30,61 m²
30 275 zł/m² 1 pok.
B.33

MieszkanieB.34 26,14 m² 30 235 zł/m² 3/5 1 790 343 zł
Mieszkanie
790 343 zł 26,14 m²
30 235 zł/m² 1 pok.
B.34

MieszkanieB.36 38,96 m² 30 360 zł/m² 3/5 2 1 182 826 zł
Mieszkanie
1 182 826 zł 38,96 m²
30 360 zł/m² 2 pok.
B.36

MieszkanieA.21 45,05 m² 28 165 zł/m² 2/5 2 1 268 833 zł
Mieszkanie
1 268 833 zł 45,05 m²
28 165 zł/m² 2 pok.
A.21

MieszkanieB.51 116,14 m² 34 670 zł/m² 5/5 4 4 026 574 zł
Mieszkanie
4 026 574 zł 116,14 m²
34 670 zł/m² 4 pok.
B.51

Zdjęcie

Wirtualna wizyta

2 245 482 zł

74,70 m²

30 060 zł/m²

3/5

3

Zdjęcie

Wirtualna wizyta

3 379 844 zł

121,95 m²

27 715 zł/m²

2/5

4

Zdjęcie

2 168 268 zł

113,79 m²

19 055 zł/m²

parter/5

Zdjęcie

1 946 278 zł

102,14 m²

19 055 zł/m²

parter/5

Zdjęcie

1 155 164 zł

38,96 m²

29 650 zł/m²

2/5

2

Zdjęcie

926 718 zł

30,61 m²

30 275 zł/m²

3/5

1

Zdjęcie

790 343 zł

26,14 m²

30 235 zł/m²

3/5

1

Zdjęcie

1 182 826 zł

38,96 m²

30 360 zł/m²

3/5

2

Zdjęcie

1 268 833 zł

45,05 m²

28 165 zł/m²

2/5

2

Zdjęcie

4 026 574 zł

116,14 m²

34 670 zł/m²

5/5

4

Biuro sprzedaży

783 830...

783 830 799

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

783 830...

783 830 799

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro sprzedaży

783 830...

783 830 799

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości