Mieszkanie Stare Przedmieście, Żabki Kruk 14
Żabki Kruk 14, Stare Przedmieście, Gdańsk, pomorskie
- 598 870 zł
- 34,19 m²
- 17 515,94 zł/m²
Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Stare Przedmieście, Żabki Kruk 14
Żabki Kruk 14, Stare Przedmieście, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
21 kwietnia 2026
Mieszkanie Stare Przedmieście, Żabki Kruk 14
Inwestycja: Museo
Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026
598 870 zł 34,19 m² 17 515,94 zł/m²
2028
1/6
1
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
2028Piętro:
1/6Liczba pokoi:
1Miejsce postojowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 598 870 zł (17 515,94 zł/m²)
- Termin realizacji: 2028
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 34,19 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec
- Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Bezpieczeństwo: monitoring
- Źródło: oferta dewelopera: GH Development sp. z o.o., zaktualizowane: 21.04.2026
- sygnatura ogłoszenia: 101
Lokalizacja
- Inwestycja: Museo
- Adres: Żabki Kruk 14, Stare Przedmieście, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska, tereny zielone i rekreacyjne, ruchliwa ulica
- Na terenie inwestycji: Rowerownia, recepcja, sala do ćwiczeń , sala kinowa, co-working
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw, morze, rzeka
Opis nieruchomości
Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, mieszczące się w inwestycji Museo.

Inwestycja realizowana przez:
GH Development sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży
Aleja Grunwaldzka 65
Gdańsk 80-241
| Mieszkanie102 | 28,81 m² | 17 931,07 zł/m² | 1/6 | 1 | 516 594 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 102 |
| Mieszkanie103 | 28,22 m² | 18 346,17 zł/m² | 1/6 | 1 | 517 729 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 103 |
| Mieszkanie104 | 28,83 m² | 17 931,08 zł/m² | 1/6 | 1 | 516 953 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 104 |
| Mieszkanie105 | 28,81 m² | 17 931,07 zł/m² | 1/6 | 1 | 516 594 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 105 |
| Mieszkanie106 | 28,81 m² | 18 346,16 zł/m² | 1/6 | 1 | 528 553 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 106 |
| Mieszkanie107 | 28,83 m² | 17 931,08 zł/m² | 1/6 | 1 | 516 953 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 107 |
| Mieszkanie114 | 28,81 m² | 17 931,07 zł/m² | 1/6 | 1 | 516 594 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 114 |
| Mieszkanie115 | 28,22 m² | 17 515,95 zł/m² | 1/6 | 1 | 494 300 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 115 |
| Mieszkanie116 | 28,83 m² | 18 346,17 zł/m² | 1/6 | 1 | 528 920 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 116 |
| Mieszkanie117 | 28,81 m² | 17 931,07 zł/m² | 1/6 | 1 | 516 594 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 117 |
Biuro Sprzedaży
572 393...
572 393 761
572 957 478