Zobacz na mapie
IV kwartał 2026
od 13 860 zł/m²
od 28,14 do 42,69 m²
od 2 do 3
naziemne
Termin realizacji
IV kwartał 2026Ceny
od 13 860 zł/m²Metraże
od 28,14 do 42,69 m²Liczba pokoi
od 2 do 3Miejsca postojowe
naziemne2 pokoje
od 399 000 zł
3 pokoje
od 637 050 zł
| MieszkanieM4 | 28,41 m² | 15 000 zł/m² | parter/2 | 2 | 426 150 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M4 |
| MieszkanieM5 | 29,93 m² | 15 000 zł/m² | parter/2 | 2 | 448 950 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M5 |
| MieszkanieM6 | 37,15 m² | 15 000 zł/m² | parter/2 | 2 | 557 250 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M6 |
| MieszkanieM7 | 31,69 m² | 13 859,99 zł/m² | 1/2 | 2 | 439 223 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M7 |
| MieszkanieM8 | 42,69 m² | 15 000 zł/m² | 1/2 | 3 | 640 350 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M8 |
| MieszkanieM11 | 28,14 m² | 14 179,10 zł/m² | 1/2 | 2 | 399 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M11 |
| MieszkanieM12 | 28,19 m² | 14 153,96 zł/m² | 1/2 | 2 | 399 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M12 |
| MieszkanieM26 | 35,74 m² | 13 859,99 zł/m² | 2/2 | 2 | 495 356 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M26 |
| MieszkanieM2 | 29,93 m² | 15 000 zł/m² | parter/2 | 2 | 448 950 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M2 |
| MieszkanieM3 | 28,58 m² | 15 000 zł/m² | parter/2 | 2 | 428 700 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| M3 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie