dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

779 000 zł64 m² 12 092,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niewielkiej odległości od morza w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

398 564 zł26 m² 15 520,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atuty nieruchomości Najtańsze w okolicy Idealny lokal inwestycyjny o małym metrażu - wysoki popyt najemców i wysoka rentowność. Pożądana lokalizacja - bardzo blisko skm, uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 950 000 zł73 m² 26 712,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2 podzielone na 2 niezależne (mieszkanie typu studio o powierzchni 25,96 m2 oraz 2 pokojowe o powierzchni 36,96 m2- wspólne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i piwnicą - Centrum Gdańska Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , urządzone w eleganckim stylu. Największym atutem nieruchomości jest prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

690 000 zł45 m² 15 467,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu urzeka w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antygony

Osowa,Gdańsk

755 000 zł69 m² 10 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz przestronnego, 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w Gdańsku - Osowa? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! nie płacisz prowizji. Ul. Antygony 43, gdańsk Osowa. Atuty: rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, w charakterystycznym falowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

1 260 000 zł70 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gdańsk, ul. Kotwiczników Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Ujeścisko,Gdańsk

640 000 zł50 m² 12 929,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis mieszkania: na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 49,5 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z 2003 roku. Lokal przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpaki

Stogi,Gdańsk

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie, idealne do natychmiastowego zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

2 590 000 zł320 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący z 2005 roku solidnie wybudowany przez Właścicieli dla siebie- nie było wówczas planów dalszej odsprzedaży - Dom wykonany z wysokiej jakości materiałów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

1 890 000 zł473 m² 3 995,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jelitkowo,Gdańsk

2 631 750 zł82 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament jak wakacje - 3 pokoje tuż przy plaży | Gdańsk Jelitkowo Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, szum fal w tle i ten luksus, że na plażę schodzisz dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

719 000 zł60 m² 12 051,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w bliskiej terenom leśnym dzielnicy Gdańska - Jasieniu. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

3 490 000 zł180 m² 19 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Stara Oliwa | Dom wolnostojący przy lesie | 180 m | 8 pokoi | Działka 866 m Wyjątkowa oferta dla rodziny bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowego Na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kielnieńska

Osowa,Gdańsk

1 150 000 zł198 m² 5 808,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w Gdańsku - dzielnicy Osowa, na działce o powierzchni 652 m . Na posesji znajdują się dwa budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

298 065 zł25 m² 11 776,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne apartamenty pod wynajem lub do zamieszkania w atrakcyjnej części Gdańska. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

445 000 zł42 m² 10 645,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż narożne, jasne 2- pokojowe mieszkanie, położone na nowym osiedlu z 2024 roku. Najważniejsze atuty: dużo zieleni w okolicy nowoczesne budownictwo prywatne miejsce parkingowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 9 piętrze w 10 piętrowym falowcu. Powierzchnia 38 m2, wymieniona instalacja elektryczna i wodno- kanalizacyjna. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

594 976 zł55 m² 10 895 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , położone na parterze nowoczesnego budynku, z prywatnym ogrodem (56mkw). To idealna propozycja dla osób ceniących świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 533 714 zł73 m² 20 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Baczyńskiego Mieszkanie jasne i funkcjonalne o powierzchni 56,1 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 475 000 zł78 m² 18 958,90 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 przestronne pokoje w sercu Wrzeszcza | Quattro Towers. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym i spokojnym osiedlu Quattro Towers przy ul. Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Dolne Miasto,Gdańsk

690 000 zł44 m² 15 575,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,30 m2 ,2 pokoje I piętro, położone Gdańsk, dzielnica Dolne Miasto. Nieruchomość po generalnym remoncie kilka lat temu: docieplone ściany, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną, komfortową kawalerkę w Gdańsku - dzielnica Łostowice - ul. Niepołomicka. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 30mkw , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

749 000 zł55 m² 13 556,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska idealne dla pary, singla lub pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Siedlce,Gdańsk

662 000 zł40 m² 16 398,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Możliwość zakupu 2 miejsc postojowych! Lokalizacja: gdańsk Okolica: 2km do centrum, przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: falowiec przy ul. Piastowskiej 90 z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską Duża odległość od sąsiednich budynków zapewniająca prywatność Balkon z imponującym widokiem na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedzisko

Siedlce,Gdańsk

440 000 zł25 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 25 m po kapitalnym remoncie - Gdańsk Siedlce | idealne pod inwestycję Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

749 000 zł34 m² 22 251,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Robyg Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Modra

Olszynka,Gdańsk

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż prawa do działki rod o powierzchni 373m2 położonej na terenie rod im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku, olszynki. Na działce znajduje się nowoczesny dom o powierzchni 70m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

300 065 zł25 m² 11 855,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

NNowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osowa,Gdańsk

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 100 000 zł49 m² 22 619,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowy, dwupokojowy apartament z przepieknymi, bezpośrednimi widokami na Martwą Wisłę i Port Gdański, znajdujący się na V piętrze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

648 912 zł31 m² 21 123,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie bez podatku pcc 2% Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Gdańska, na wzniesieniu blisko Śródmieścia. Okolica oferuje kameralną zabudowę, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 350 000 zł58 m² 23 275,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Morena | garaż + komórka Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25 m , położone w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.