dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

999 000 zł62 m² 16 097,30 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament z widokiem na patio - Gdańsk Letnica Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,06 m , położone w prestiżowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

VII Dwór,Gdańsk

549 000 zł40 m² 13 828,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdańsk VII Dwór Jeśli szukasz jasnego, kompaktowego mieszkania w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

649 000 zł62 m² 10 523,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne wyłącznie W panthers estate. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Stogi,Gdańsk

600 000 zł53 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przejmij gotowy biznes i zarabiaj już w tym sezonie! Nowa cena - dla klientów gotówkowych! Stogi to jedna z najstarszych dzielnic Gdańska. Położona we wschodniej części miasta, stale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

549 000 zł42 m² 13 105,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie| Gdańsk Morena | 41,89m | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

649 000 zł62 m² 10 400,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gdańsk Piecki Migowo, ul. Arctowskiego Zamieszkaj w miejscu, gdzie miejska wygoda spotyka się z kojącą zielenią. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Sobieszewko,Gdańsk

1 049 000 zł64 m² 16 298,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament z antresolą i ogrodem - blisko morza! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 34,34 m + 30,02 m antresoli, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

499 000 zł42 m² 11 810,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe, jasne mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Zaspa - ul. Pilotów. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 42,5mkw , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedrowa

Chełm,Gdańsk

530 000 zł42 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Chełm ul. Cedrowa Osiedle Wolne Miasto Skład mieszkania Powierzchnia: 39,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

449 500 zł34 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarnicza

Trzy Dęby,Gdańsk

920 000 zł67 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje + półotwarta kuchnia | Bardzo dobrze skomunikowane | Ciche i kameralne Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 mkw, usytuowane na 1 piętrze budynku z 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 289 000 zł62 m² 20 790,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania w samym sercu Gdańska - do Twojego nowego domu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabi Kruk

Wysoka,Gdańsk

815 582 zł43 m² 18 844,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Museo Apartamenty Gdańsk Już od 396 114,61 zł netto. Apartamenty inwestycyjne klasy premium przy ul. Żabi Kruk 14 - w sercu historycznego gdańskiego Śródmieścia, tuż obok Muzeum Narodowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

1 399 000 zł109 m² 12 856,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Brzeźno || 95,82 m || 4 pokoje || 1 piętro z 2 || Gdańsk , ul. Krasickiego - do remontu Mieszkanie : - powierzchnia : 95,82 m + 13 m piwnicy - liczba pokoi : 4 - rodzaj: kamienica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

450 000 zł42 m² 10 843,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Ujeścisko-Łostowice | 41,5 m | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

1 149 000 zł94 m² 12 223,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasień || 94 m || 2 tarasy || 3 pokoje ( możliwość powrotu do 4 ) || 5 piętro z 5 || Gdańsk , ul. Jabłoniowa - do wejścia , po liftingu Mieszkanie : - powierzchnia : 94 m - liczba pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Podkarpacka

Niedźwiednik,Gdańsk

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana | inwestycyjna | top lokalizacja | miejscowy plan | niedźwiednik | Lokalizacja i otoczenie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Jasień,Gdańsk

1 782 262 zł137 m² 12 975,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Połączenie wygód życia miejskiego z kameralnym charakterem dzielnic Moreny i Jasienia. Na parterze znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażony w instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

665 000 zł46 m² 14 316,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko plaży, z doskonałą komunikacją i potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Brzeźno,Gdańsk

660 000 zł50 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko morza. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, z dwóch pokoi wyjście na duży zadaszony balkon, łazienka z oknem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

745 000 zł33 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w sercu jednej z najbardziej cenionych dzielnic Trójmiasta - na osiedlu Garnizon w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 970 000 zł229 m² 12 969,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Zapraszam do przyjemnego domu w zabudowie szeregowej w sercu Dolnego Wrzeszcza przy ul. Mickiewicza. Został on konsekwentnie zaprojektowany w wyjątkowo estetycznym stylu Hamptons -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osowa,Gdańsk

774 000 zł56 m² 10 144 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Czy 56,4 m może "urosnąć"? W tym przypadku tak. Mieszkanie plus poddasze. Wielu klientów szuka gotowych rozwiązań, ale prawdziwe okazje trafiają się tym, którzy potrafią dostrzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

870 000 zł63 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Gdańsk - strzyża | 4 pokoje | 2 łazienki | gotowy, działający najem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

884 000 zł48 m² 18 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Eleganckie 2 pokoje z dużym balkonem Kamienice Malczewskiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

398 840 zł34 m² 11 821 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkaniowa w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. niska, estetyczna zabudowa duże przeszklenia i dobre doświetlenie mieszkań blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

579 000 zł49 m² 11 889,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie na parterze w Gdańsku, przy Alei Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni 48,70 m z piwnicą 2,70 m , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

650 000 zł30 m² 21 523,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Garnizon to apartamentowa zabudowa z ograniczonym ruchem samochodowym i wygodnym parkowaniem. Daje poczucie zamieszkiwania w bezpiecznej i funkcjonalnej miejskiej enklawie. Położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

1 200 000 zł70 m² 17 118,40 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią - Trzy Żagle Przedstawiam ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 70,1 m2, które jest częścią kompleksu Trzy Żagle wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łamana

Brzeźno,Gdańsk

2 800 000 zł68 m² 40 971,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje z ogrodem przy plaży | Villa Ancora Brzeźno Powierzchnia: 68,3 m Dodatki: taras 13,25 m , ogród 90 m , komórka lokatorska 2,67 m Piętro: parter Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

974 500 zł66 m² 14 700,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | widok Z 8 piętra na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość, zbudowana w 2011 roku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

998 000 zł64 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Metraż: 63,66 m | Ogródek z tarasem 20,97 m l parter | 2 poziomy Lokale w cenach od 780 000,00 pln do 1 380 675,00 pln, o powierzchniach od 37,74 m do 69,45 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

659 000 zł63 m² 10 467 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i gotowe do końcowej adaptacji mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdera

Przymorze Małe,Gdańsk

649 000 zł51 m² 12 775,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przymorze || 50,8 m || 2 pokoje z oddzielną kuchnią ( możliwość zrobienia 3 pokoi ) || 2 piętro z 2 || odświeżenie/remont Mieszkanie : - powierzchnia : 50,8 - liczba pokoi : 2 - rodzaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

719 000 zł58 m² 12 413,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz świeżo wykończonego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania W cichej okolicy? świetnie trafiłeś! atuty: - nowy budynek oddany do użytku w 2024 roku! - świeżo wykończone, idealne do.