dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

Rynek pierwotny

473 903 zł30,80 m² 15 386,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przestronne 1- pokojowe mieszkanie blisko centrum idealne dla pary lub studenta, z balkonem! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gdańskim Przymorzu przy ul. Jagiellońskiej Nieruchomość idealna pod inwestycję: najem krótkoterminowy lub długoterminowy z racji.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł55,60 m² 12 320,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m , położonego przy ul. Jeleniogórskiej na gdańskim Ujeścisku. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł16 800 m² 118,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka idealna pod inwestycję. Nieruchomość gruntowa położona jest ok. 4 km od węzła na trasie dk7. Działka o powierzchni 16800 m2 znajduje się w administracyjnych granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

645 000 zł62,96 m² 10 244,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i gotowe do końcowej adaptacji mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 042 470 zł35,75 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona w 2024 roku idealny produkt pod inwestycje lub second.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 000 zł39,69 m² 16 452,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atuty nieruchomości: - spokojna i kameralna okolica - mieszkanie dobrze doświetlone naturalnym światłem - funkcjonalny układ z możliwością własnej aranżacji - ustawne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38,30 m² 12 010,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Angielska Grobla 12 kup mieszkanie tam, gdzie historia spotyka przyszłość. Mieszkaj tam, gdzie od wieków wybierano najlepsze miejsce do życia i biznesu. Lokalizacja- angielska grobla 12 gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz , gotowe do wprowadzenia. Idealne mieszkanie dla studentów lub młodej rodziny. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie | gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części Gdańska. W pobliżu dostępne są sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 015 zł50,42 m² 30 484,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwustronny apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 990 zł58 m² 31 034,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - 300 metrów od plaży - Apartamenty Nadmorskie. Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2006 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł87 m² 17 816,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty - Przestronna część dzienna: duży salon z aneksem kuchennym (36 m ) z ekspozycją zapewniającą dobre doświetlenie wnętrza. - spokojna ekspozycja: mieszkanie usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii Sempołowskiej atuty Wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie Optymalny układ 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 072 m² 1 389,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atuty Przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe (mpzp 2338 - 020-m/u31) Duże możliwości zabudowy - nawet do 13 m wysokości Elastyczne warunki zabudowy (różne formy inwestycji) Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł303,33 m² 9 890,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren zabudowy produkcyjno- usługowej p/u41 z możliwością zamieszkania. Pozwala to na działalność gospodarczą z zakresu produkcji, składów, baz, magazynów i usług, np. warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł89,81 m² 18 583,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja dewelopera Allcon usytuowana na osiedlu stylowych i kameralnych budynków przy ulicy Sołeckiej w cichej i spokojnej okolicy. Jest to świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł30 m² 11 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj O dostępność! Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! mieszkanie dla rodziny |.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł210 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy dom typu bliźniak o pow. użytkowej 130m2 położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja najlepsza - blisko wszelkiej komunikacji miejskiej a jednak zacisznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 461 000 zł47 m² 31 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ta inwestycja ma 3 główne zalety: -lokalizacja -lokalizacja -lokalizacja Gwarantowany wynajem lub second home. Lokal posiada stawkę vat 23 %, cena netto wynosi 1 187 805. znajduje się na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, cicha, słoneczna, kameralna, kompaktowa, kawalerka, do remontu, w dobrej lokalizacji, o pow. 16m2., na parterze, X-piętrowego bloku z windą, w Śródmieściu Oruni, przy.

Szczegóły ogłoszenia

910 136 zł44,30 m² 20 544,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł72 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 5. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł106 m² 12 254,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 4 pokoje W śródmieściu gdańska 106 m wysoki standard gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł68,28 m² 12 727,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie W historycznym centrum gdańska Stare Miasto Gdańsk I Kamienica I Balkon I Idealne pod zakup inwestycyjny Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Olejranej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł74 m² 9 418,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł364 m² 409,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo użytkowania działki rod przy ul Gronostajowej na Gdańskim Jasieniu. Teren na którym położony jest ogród nie jest przeznaczony do likwidacji! Na teren rod można wjeżdżać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł61,12 m² 11 207,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu, nowoczesności i dogodnej lokalizacji. Bliskość terenów rekreacyjnych i świetna infrastruktura komunikacyjna sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł34,03 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tam, gdzie historia łączy się z nowoczesnością Szukasz miejsca z charakterem? Prestiżowa inwestycja zlokalizowana w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł80,42 m² 27 232,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,66 m² 13 797,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - 300 metrów spacerem do pętli tramwajowej - 10 minut samochodem do Forum Gdańsk - 13 minut samochodem do gumed lokalizacja: wyjątkowe, kameralne położenie inwestycji oraz świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

374 448 zł26,81 m² 13 966,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku Śródmieście. Zostało już tylko kilka mieszkań! Formalnie jest to lokal usługowy do ceny zakupu należy doliczyć 23% vat. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 675 zł38,03 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł61,37 m² 13 997,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne, ustawne, dwustronne I jasne mieszkanie Z widokiem na staw- wieżycka folwark lokalizacja: mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł298 m² 16 775,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy dom wolnostojący W gdańsku brzeźnie - inwestycja Z potencjałem lub komfortowy dom rodzinny! lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39,75 m² 13 559,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy gotowego do zamieszkania? Świetnie trafiłeś! atuty: - super lokalizacja, cicha i spokojna okolica - Ogród z tarasem (42,28m2) - Prywatne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 472 zł58,27 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tramwaj w odległości 300 m ( 5 minut pieszo) - 0% a także nie płaci podatku pcc-0% opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2, z ekspozycją wschnią jest.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027