Dom, ul. Sportowa

Sportowa, Widoki, Gdańsk, pomorskie

  • 2 290 000 zł
  • 149 m²
  • 15 369,13 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Tchórzews...

Skontaktuj się

Dom, ul. Sportowa

Sportowa, Widoki, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 290 000 zł

149 m²

15 369,13 zł/m²

Dom, ul. Sportowa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 290 000 zł 149 m² 15 369,13 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
574 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2018

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

574 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2018

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 290 000 zł (15 369,13 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: styczeń 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 149 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
  •   technika budowy: ytong; materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 574 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dom & House, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: DH799470

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowy i rewelacyjny dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni miejscowości Juszkowo.
Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosowano 20 centymetrowe ocieplenie styropianem, nowoczesny piec gazowy z rekuperatorem oraz ogrzewanie podłogowe w całym domu. (...)

Agent

Sylwia Tchórzewska

690 015...

690 015 050

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwia Tchórzewska

690 015...

690 015 050

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl