dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 318 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 318 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament 3-pokojowy Gdańsk Morena. Mieszkanie o powierzchni 54 m trzy pokojowy znajdujący się na 14 piętrze w 15-piętrowym apartamentowcu z windą. Apartament posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

7 900 zł71 m² 111,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament o powierzchni 71 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji atrium oliva łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i otoczenie pełne zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

7 900 zł71 m² 111,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z biurami nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny, klimatyzowany, trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłosza

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 850 zł41 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwu pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słoneczna Morena. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni i łazienki. Kuchnia w pełni wyposażona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

8 300 zł80 m² 103,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: zupełnie nowy, komfortowo wykończony apartament z dwoma dużymi tarasami i widokiem na rzekę. Apartament zapewni wygodę oraz wysoką jakość. Lokalizacja: gdańsk Śródmieście jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 24 do 72 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

57,30 zł/m²13 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal magazynowy o powierzchni 13,09 m2 w Centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się na 1-piętrze w budynku biurowym w samym centrum Wrzeszcza przy skrzyżowaniu Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

73 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

93 056 zł6 066 m² 15,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn A klasowy o powierzchni 6 066 m2 zlokalizowany w Gdańsk Szadółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tandeta

Stare Miasto,Gdańsk

2 500 zł36 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańska Starówka: nowoczesne mieszkanie typu Studio do wynajęcia w sercu Starego Miasta w Gdańsku! Ul. Tandeta 1/ Szeroka. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, serce Gdańskiej Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**idealne miejsce dla twojego biznesu - lokal 150M Z dużymi witrynami I miejscami parkingowymi Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 150m 2, zlokalizowany na rogu **alei Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

4 900 zł68 m² 72,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdańsku Przymorze, na prestiżowym osiedlu Oliwa Park. Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

10 000 zł93 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bezpośredni wynajem Brzeźno, gdańsk | Apartament 4-pokojowy | 500 m od plaży | Widok na las | Bez prowizji Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

97 936 zł6 234 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 234 m, w cenie ok. 3,70 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na 4 piętrze budynku przy ul. Lawendowe Wzgórze w Gdańsku - Jasień. Dostępne od lipca! Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

29 999 zł375 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:860 m²

Uwaga! nie współpracuję Z pośrednikami i proszę o nieskładanie ofert przez biura pośrednictwa! Od 1 września 2025 r. wynajmę lokale mieszkaniowe lub użytkowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stachury

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy 60 m2 na wynajem Wrzeszcz - Garnizon. Komfortowy apartament Gdańsk-Wrzeszcz na osiedlu Garnizon. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

8 500 zł62 m² 137,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Brzeźno Nowy apartament w stylu boho z ogrodem 100 m2 z widokiem na park. Zamieszkaj przy parku zaledwie 500 metrów od plaży. Brak prowizji - oferta bezpośrednia Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłkarska

Łostowice,Gdańsk

3 200 zł77 m² 41,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Piłkarskiej w Gdańsku - dostępne od zaraz! Nieruchomość mieści się w dzielnicy Łostowice - spokojnej, prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł32 m² 79,19 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Piecki-Migowo,Gdańsk

96,37 zł/m²93 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy idealny na gabinety weterynaryjne, odnowy biologicznej, medycyny estetycznej, kancelarię adwokacką lub notarialną, biuro architektoniczne, przychodnię lekarską, gabinety lekarskie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 24 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

71,43 zł/m²63 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal 63m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Malczewskiego 88, zlokalizowane w pięknej inwestycji Młyny Gdańskie. Sprawdź poniżej szczegóły tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Kowale,Gdańsk

22 100 zł1 300 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni ok. 1300 m2 zlokalizowany w Gdańsku Kowale. Magazyn o wysokim standardzie posiada następującą specyfikację techniczną: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących, bez dzieci, bez zwierząt! Wymagane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

3 900 zł54 m² 72,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok. w Jelitkowie 400 m do plaży | Idealny na wypoczynek i jako baza w Trójmieście, bardzo dobrze skomunikowany z transportem miejskim. 100 m do basenu krytego, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 8 piętro piękny widok z miejscem w hali Przedmiotem umowy najmu jest prawo do korzystania z sypialni oraz używalność części wspólnych (korytarz, łazienka, kuchnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Brzeźno,Gdańsk

3 300 zł39 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym osiedlu. Wysoki standard budynku oraz wykończenia mieszkania. Lokalizacja: ludzie aktywni z pewnością docenią atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł68 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie do wynajęcia - Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - inwestycja Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Główne Miasto,Gdańsk

5 000 zł72 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 72,5 metrowe mieszkanie w Gdańsku przy ulicy Wałowej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym, 2 sypialni, łazienki Osobnego wc Bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadmowa

Orunia Górna,Gdańsk

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku na osiedlu Orunia Górna. Nowoczesne osiedle domów czteropiętrowych z wydzielonym placem zabaw dla dzieci oraz terenem zielonym dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

5 000 zł77 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 77m2 w inwestycji Baltea Apartments wybudowanej przez dewelopera Develia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sympatyczna

Kiełpinek,Gdańsk

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i doskonale wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w świetnej lokalizacji jaką jest Osiedle Wiszące Ogrody. Mieszkanie pięknie wykończone, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zainteresowany/a? Napisz sms o treści Nadmorski Dwór najem 3, a na pewno oddzwonimy. Południowy zachód, widok i zapach lasu sosnowego, z każdego pokoju, genialne naświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niepołomicka

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

124,82 zł/m²55 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możliwa umowa na czas nieokreślony! Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy ul. Niepołomicka 50, gdańsk Lokalizacja: - lokal położony bezpośrednio przy ruchliwej ulicy Niepołomickiej 50,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

63 273 zł4 363 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 4 363 m, w cenie ok. 3,25 eur/m. Koszt wynajmu jest do negocjacji i zależny od długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Karczemki,Gdańsk

97 328 zł6 297 m² 15,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 6 297 m, w cenie ok. 3,60 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji i zależny od.