dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wynajem długoterminowy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Nowy, piękny i elegancko wyposażony apartament na osiedlu Perspektywa, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 400 zł39 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od zaraz w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +] Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chełm,Gdańsk

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem na wynajem Opis mieszkania Oferujemy na wynajem funkcjonalną i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 32 m . Mieszkanie jest jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

13,60 €/m²250 m² 3 400 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Proponujemy do wynajęcia komfortowe powierzchnie biurowe w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynku biurowym klasy A, oddanym do użytkowania w 2013r. ,położonym w centrum Gdańska Oliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe i stylowo wykończone mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Marina Primore inwestycja wybudowana przez dewelopera Hossa. Jest to doskonały wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Strzyża,Gdańsk

4 500 zł74 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 mkw w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Strzyża. Gdańsk Strzyża to idealne miejsce do zamieszkania dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie, znajdujące się przy ulicy Śląskiej w Gdańsku-Przymorze. Mieszkanie: jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

2 300 zł30 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka do wynajęcia - Gdańsk Jasień, ul. Stankiewicza 7 Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 30,3 m , położona na 1. piętrze nowo oddanego budynku przy ul. Stankiewicza 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

74,07 zł/m²108 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze w 1 piętrowej wyremontowanej kamienicy przy ul. Hallera o powierzchni 108 m2. Lokal składa się z przedpokoju, 4 pokoi (3 pokoje niezależne, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowo mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Biotura z prywatnym parkiem zagospodarowanym w plac zabaw, tyrolkę, ścieżki do spacerowania. Obejrzyj film osiedla w linku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Młyniec A,Gdańsk

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Meble ruchome tj. Kanapa, stół, krzesła, komoda, telewizor nie wchodzą W skład wyposażenia mieszkania. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w sercu Gdańska nad Motławą z basenem, sauną, jacuzzi i siłownią. W budynku znajduje się recepcja oraz ochrona. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowej części Moreny. Jeśli szukasz dużego, przytulnego mieszkania zapraszamy do kontaktu! Mieszkanie zlokalizowane jest w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

2 300 zł32 m² 72,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone. Wynajem preferowany od połowy września 2025 albo od października; ewentualnie od początku września - ta kwestia do uzgodnienia. Wymagamy okazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z pięknym widokiem na park krajobrazowy o pow. 50 m2, położone na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku na osiedlu Leśna Polana zrealizowanym przez dewelopera "górski".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wodnika

Osowa,Gdańsk

9 828 zł378 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o pow. ok. 378 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Osowa, usytuowaną na zamkniętym i monitorowanym obiekcie. Parametry techniczne: - posadzka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

60 zł/m²185 m² 11 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Od 1 września 2025 r. wynajmę w pełni wyposażony pod prowadzenie placówki przedszkolnej lokal o powierzchni ~185 m2 w Gdańsku (+ogród ~100 m2), w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ulicy Szarej. Mieszkanie składa się z dwóch bardzo słonecznych pokojów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Przymorze,Gdańsk

3 200 zł55 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Wyjątkowy 2 pokojowy apartament- idealna lokalizacja Oferujemy do wynajęcia dwupokojowy apartament wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Zaspa,Gdańsk

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie Gdańsk, zaspa. Powierzchnia 56m2. 4 piętro z windą Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ- jest dwustronne: dwa niezależne pokoje Salon z aneksem: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy mieszkanie 2 pokojowe, 52 m2, po kapitalnym remoncie z widokiem na stadion Polsat Plus arena Gdańsk. Tuż przy przystanku mevo oraz autobusu miejskiego 149. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentacje I dostępność od 15 czerwca, dobrze zaaranżowane, w pełni umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze w stylowym apartamentowcu we Wrzeszczu, 200m od Garnizonu i od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł37 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, zadbanej kamienicy w centrum Gdańska. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł41 m² 78,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo chciałabym przedstawić ofertę fantastycznego mieszkania na wynajem w Gdańsku tuż przy Motławie. Lokal znajduje się na parterze. Jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka z balkonem. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane. Wygodne, funkcjonalne, ciche mieszkanie w spokojnej okolicy blisko plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

75 zł/m²118 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kokoszki,Gdańsk

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Idealna nieruchomość dla osób szukającym komfortu i przestrzeni. Mieszkanie wyposażone, estetycznie. Budynek zlokalizowany na osiedlu za szlabanem. Rozkład pomieszczeń: poziom 1: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skiby

Stogi,Gdańsk

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej okolicy na nowoczesnym strzeżonym osiedlu, dobrze skomunikowanym z centrum miasta co czyni je idealnym miejscem dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hemara

Strzyża,Gdańsk

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która zlokalizowana jest w nowej inwestycji na Garnizonie przy ulicy Hemara 4. Zostań pierwszym najemcą tego wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 31m2, 2 pokoje w doskonałej lokalizacji Gdańsk Żabianka! mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o metrażu 31 m przy ulicy Wejhera. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł40 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie W nowej inwestycji scandinavia Nowoczesne osiedle | W pełni umeblowane i wyposażone | Funkcjonalny układ | Pełna infrastruktura w pobliżu | Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna okazja na wynajem mieszkania w samym sercu Wrzeszcza. Składa się z 2 niezależnych sypialni Wyposażone w oddzielną kuchnię W zestawie miejsce parkingowe Położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

5 500 zł69 m² 79,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal W nowoczesnej przestrzeni miejskiej Serce Gdańska | Widok na industrialną część stoczni | Doki Inwestycja doki łączy części mieszkaniową, gastronomiczną, hotelową, usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

5 000 zł67 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W sercu doki living Młode miasto | Wysoki standard wykończenia | Prestiżowa lokalizacja | Bliskość komunikacji skm | Inwestycja doki łączy części mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla osób pracujących w biznesowej części Gdańska. Atuty: wysoki standard, 2 sypialnie, osiedle strzeżone, bliskość obc i Alchemii. Lokalizacja: jedna z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Oliwa,Gdańsk

91,84 zł/m²98 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem Gdańsk Oliwa Na wynajem przestronny i jasny lokal biurowy o powierzchni 98 m , usytuowany na parterze domu wolnostojącego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na 2 piętrze. Jego powierzchnia wynosi 72m2, które składają się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - balkonu - garderoby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Letnica,Gdańsk

93,02 zł/m²86 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu gastronomicznego - gdańsk, ul. Starowiejska Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony i umeblowany lokal gastronomiczny, położony w doskonałej lokalizacji w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doki living to nowoczesna odsłona Śródmieścia Gdańska która idealnie łączy historyczny, postoczniowy charakter z nowoczesnym designem. Postindustrialne bryły budynków harmonijnie współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żabianka,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Biura Zarządzania Najmem - najem długoterminowy (12 m-cy +) Oferta skierowana do osób pracujących z koniecznością udokumentowania zarobków. Bez zwierząt. Mieszkanie dostępne od 01.06.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 600 zł14 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Przedmiotem ogłoszenia jest pokój z dobrą lokalizacją w Gdańsku. Idealne miejsce dla studentów, jak i dla osób pracujących. Pokój jest ciepły i przytulny, możliwość.