dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: garnizon lofty&apartamenty do nowy i ciągle rozwijający się kompleks apartamentowy w samym centrum trójmiejskiej metropolii. Miejsce unikatowe, gdzie harmonijnie współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa o zróżnicowanej zabudowie - kameralne wille, niskie kamienice, budynki wielorodzinne. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na 2 piętrze, składa się z pokoju , pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Do dyspozycji mieszkańców jest piwnica, strych oraz miejsce parkingowe na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępkarska

Stare Miasto,Gdańsk

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Stępkarska, apartamenty Chlebova Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz. Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Norblina

Oliwa,Gdańsk

1 100 zł6 m²

 

Piętro:3/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 100 zł

Dzień Dobry, zapraszamy do wynajmu pokoju numer 2 (schemat mieszkania na jednym ze zdjęć) w wyremontowanym 4-o pokojowym mieszkaniu przy ul. Norblina 29 w Gdańsku-Oliwa (VII Dwór, strzyża).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Domki

Stare Miasto,Gdańsk

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do zamieszkania od lipca! Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Stare Domki 5 w Gdańsku - Stare Miasto. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Jacka Malczewskiego. Nowoczesny kompleks budynków z własnym patio, strefą fitness oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Lipce,Gdańsk

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 37 m2. Do wynajęcia 2 pokojowy nowo wybudowany Luksusowy Apartament z klimatyzacja mieszczący się w Gdańsku przy ulicy Władysława Jagiełły. Apartament znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, piękny, wygodny Apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Białoszewskiego 8. Apartament jest doskonale skomunikowany: znajduje się 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

66,67 zł/m²45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Wrzeszcza o powierzchni 45m2, wysoki na ponad 3m. Składa się z sali sprzedaży około 22m2, łazienki i części socjalno-magazynowej. Mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Łostowice. Tylko wynajem okazjonalny. Zalety mieszkania: słoneczny salon z aneksem kuchennym ekspozycja okien południowy wschód duży balkon pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie po remocie w centrum Wrzeszcza z balkonem i piwnicą. Dostępne od zaraz. [mieszkanie] Mieszkanie o powierzchni 36m2 posiada bardzo komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałmużnicza

Dolne Miasto,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 3 piętrze budynku przy ulicy Jałmużniczej. Lokal o powierzchni 56m2 składa się z: - salonu z otwartą kuchnią - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, miejsce postojowe w garażu. Najem okazjonalny. Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do wprowadzenia. Mieszkanie jest niezwykle przestronne i komfortowe. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalińska

Chełm,Gdańsk

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Rogalińskiej. Wspaniała lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy! Oferta przeznaczona dla osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu z wysokością zarobków. Запрошуємо українських та.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Morenowe Wzgórze,Gdańsk

4 500 zł78 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne widoki z obu stron! Mieszkanie 3 pokoje, zamknięta duża kuchnia, łazienka, toaleta, w tym 36m2 salon z kominkiem, 3 szafy w zabudowie plus osobna garderoba. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** unikat *** piękny widok *** oddzielna kuchnia *** balkon *** super lokalizacja *** Gdańsk Oliwa , ul. Pawła Gdańca ( boczna od ul. Czyżewskiego ), 1-pokojowe mieszkanie z osobną umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Chełm,Gdańsk

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 w inwestycji Havlove dewelopera Domesta. Osiedle Havlove znajduje się przy Al. Vaclava Havla w doskonale skomunikowanej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - ciepłe i jasne, - przestronna komórka do użytku najemców, - miejsce naziemne w cenie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

4 400 zł72 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Albatros Tower 16 piętro 3 pokoje 72 m 2 z widokiem na zatokę nowocześnie urządzone , w apartamentowcu na osiedlu wieżowców na Przymorzu przy Al. Rzeczypospolitej 4 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oliwa 2 pokoje 40m2 od zaraz! 2 pokoje 40 m 2 z widokiem na obc , nowe świeżo wyremontowane. W pełni wyposażony. Salon z tv Samsung zaokrąglonym 50', kanapa i fotele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł41 m² 60,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41m2 z ogródkiem w południowej dzielnicy Gdańska- łostowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Wnętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sadowa

Borkowo,Gdańsk

105,88 zł/m²17 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - lokal biurowy położony na piętrze budynku usługowego w Borkowie. Przeznaczenie: działalność biurowa, nieuciążliwa, studio. Na terenie obiektu są miejsca postojowe, wjazd przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sadowa

Borkowo,Gdańsk

68,97 zł/m²29 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy 3-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz. Lokal o powierzchni 55m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 osobnych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Andruszkiewicza

Stogi,Gdańsk

78,26 zł/m²345 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem nowoczesna przestrzeń 345M2 dla twojego biura W najlepszym centrum logistycznym Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 345m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze budynku przy ulicy Angielskiej Grobli. Lokal o powierzchni 55m2 składa się z: - pokoju dziennego - sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od zaraz. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Zaspa,Gdańsk

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty: - lokal idealnie nadaje się na prowadzenie apteki, usług kosmetycznych, czy barbersko-fryzjerskich, - możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

5 500 zł84 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, idealnie usytuowaną ze wschodnią wystawą okien. Dzięki temu codziennie można podziwiać piękne wschody słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 3 pokojowy Apartament 57m2 położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Oliwa Park. Osiedle usytuowane jest blisko wszystkich udogodnień i morza. Na zamkniętym osiedlu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Turzycowej. Lokal o powierzchni 50m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajduje się na 9 piętrze budynku przy ul. Amundsena 3a - Gdańsk Morena. Składa się z dwóch niezależnych pokojów, kuchni z oknem, łazienki, balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane jest w bardzo dynamicznie rozwijającej się, młodej części miasta w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe w Gdańsku Zaspie przy ul. Hynka 18 w inwestycji Zaspa vvita z 2021 roku. Mieszkanie 32m2 mieści się na 3 piętrze. Jest nowe, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od czerwca. Bez zwierząt. Na wynajem, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, zlokalizowane na 17 piętrze w budynku horyzont. Do lokalu przynależy komórka lokatorska (2,2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze budynku przy ulicy Lema. Lokal o powierzchni 42m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna Kawalerka Gdańsk - Żabianka. Do wynajmu Kawalerka po remoncie o powierzchni 29 m2. Na 4 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji Gdańsk-Żabianka. Mieszkanie składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 300 zł45 m² 50,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone, słoneczne mieszkanie na osiedlu Morena przy ul. Morenowe Wzgórze- jedna z atrakcyjniejszych lokalizacji w Gdańsku. Dobry dojazd do obwodnicy Trójmiasta, wrzeszcza oraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij