dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 306 ogłoszeń

60 zł/m²688 m² 41 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny obiekt biurowo-usługowy na wynajem - sopot Oferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjdź, zobacz, wynajmij! lokalizacja Mieszkanie położone na cichym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym nieopodal ulicy Kartuskiej- przy ulicy Malczewskiego. Umożliwia to szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy nieruchomość na gdańskim Przymorzu z widokiem na morze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca bliskość natury z pełną infrastrukturą miejską. Widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w stanie deweloperskim,masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością swojej przestrzeni. Powierzchnia: 116,45 m Duży, dobrze doświetlony lokal z ekspozycją od strony.

 

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: - 5 min pieszo do przystanku autobusowego; - nowoczesne, kameralne osiedle; - pełna infrastruktura handlowo - usługowa; - wolne od zaraz; - miejsce postojowe; - komórka lokatorska; - słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

17 939 €4 172 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł137,52 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na długoterminowy wynajem fantastyczny dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²15 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal usługowy w doskonałym miejscu, tuz przy przystanku skm Żabianka. Lokal idealny pod usługi lub handel. Lokal z witryną oraz wc Czynsz jest kwotą brutto. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²27,32 m² 3 278 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal nr L14 handlowo-usługowy o powierzchni 27,32 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny, na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

38 948 zł12 666 m² 3,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk rudniki: 1,26 ha pod Twój Biznes | Port Północny | S7 & A1 | 24/7 tir Szukasz bazy, która wytrzyma tempo Twojego rozwoju? Mamy dla Ciebie teren, na którym logistyka staje się prosta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł36,32 m² 81,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Mieszkanie na wynajem od września października do końca czerwca lub od września całoroczny. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Wałowej w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

69,68 zł/m²123,43 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem ekskluzywny obiekt w sercu Gdańska, blisko dworca pkp! Obiekt po renowacji, powierzchnia lokalu 123,43 m2. Dostępne są 3 niezależne lokale, każdy po ok 120m2, dwupoziomowe segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowe biuro do wynajęcia w centrum Gdańska 375 m , gotowe do pracy! Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia biura w prestiżowej lokalizacji? Oferujemy 375 m nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²282 m² 28 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 282 m open space | Gdańsk Aniołki | przy uck Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 282 m , położonego na 1. piętrze nowego budynku w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne mieszkanie na trzecim piętrze w condominium Nowa Motława zlokalizowanym na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, dzielnicy Śródmieście. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gdańskim Brzeźnie tylko 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę stylowy i nowoczesny lokal mieszkalny w sercu tętniącego życiem Młodego Miasta. Lokalizacja: młode Miasto to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 zł117,90 m² 104,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 118 m , mieszczący się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gdańska Wrzeszcza, na ul. Waryńskiego. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 140 m | parter | 2 wejścia | parking Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 140 m , położony na parterze z niezależnym wejściem. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! dostępne od zaraz. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 63 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²49,20 m² 3 395 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52,73 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja, komfortowa przestrzeń i miejski styl życia na wyciągnięcie ręki. Jeśli poszukują Państwo mieszkania, które łączy prestiżowe położenie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu wyremontowane w nowoczesnym stylu 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, które mieści się przy ul. Obrońców Westerplatte w gdańskiej Oliwie. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł1 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia plac składowy o powierzchni do 1000 m z możliwością elastycznego dopasowania wielkości wynajmowanej powierzchni do potrzeb najemcy. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²198,20 m² 12 883 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal/ biuro przy ul.Kołobrzeskiej o powierzchni użytkowej 198,20m2. Lokal/biuro znajduje się na II piętrze budynku usługowo-handlowego z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowej - 35 m2 Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową o wielkości 35 m2, zlokalizowaną w prestiżowym parku logistycznym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł58,90 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W nowym budownictwie - gdańsk Nowe budownictwo 2023 | Pierwszy najem | Smart Home | Wysoki standard | Miejsce postojowe | Świetna komunikacja ***** opis nieruchomości: wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²1 242 m² 18 382 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł135,40 m² 64,25 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz pięknego, stylowo wyremontowanego apartamentu Z kojącym widokiem na las I na panoramę miasta? atuty: - apartament gotowy do zamieszkania - wysoki standard zarówno budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²108,10 m² 10 810 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108,10 m2 w Centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko dworca Gdańsk-Wrzeszcz skm/pkp, galerii metropolia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem Gdańsk Miałki szlak 50 m2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 50 m2. Przed budynkiem dostępny ogrodzony parking. Dogodny dojazd na obwodnicę południową.

Szczegóły ogłoszenia

24 850 zł710 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiektu magazynowo-handlowo Gdańsk-Letnica (możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu) Atuty nieruchomości: przestrzeń z możliwością powiększenia powierzchni - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa i w pełni wyposażona kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - dzielnicy Oliwa. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Na wynajem długoterminowy 2 niezależne pokoje i oddzielna kuchnia | Gdańsk, ul. Kartuska | 4 przystanki do centrum! Świetna komunikacja przystanek tramwajowy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

73,93 zł/m²36,52 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m , zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku. Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac utwardzony gruzem Na terenie przemysłowym z możliwym dostępem do bocznicy kolejowej/ biura / socjale Do wynajęcia 4500 m2 placu utwardzonego gruzem przy ulicy Siennickiej w Gdańsku. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²22 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie: lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 22m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na I piętrze w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo apartamentach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia