dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przystępna cena! do wynajęcia idealnie zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe o pow. około 35m2. Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia. Atuty nieruchomości: - doskonała komunikacja. - bliskość pasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona na 3. piętrze w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku na osiedlu Nowa Letnica, przy ul. Starowiejskiej 62a. Kawalerka o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

2 900 zł49 m² 59,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Kokoszki | gotowe do zamieszkania Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 30 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chłopskiej w Gdańsku! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilka-Krzyżanowskiego

Strzyża,Gdańsk

3 000 zł39 m² 76,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, wyremontowane mieszkanie, w pełni urządzone zlokalizowane przy ul. Płk Wilka Krzyżanowskiego w Gdańsku. To idealna propozycja dla studentów, pary z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Janusza Meissnera 16 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubacza

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy - umowa na 12 miesięcy, dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Trzypokojowy, przytulny lokal zlokalizowany jest w domku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jadwigi

Chełm,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe komfortowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji, na granicy dwóch dzielnic: chełm i Orunia Górna - w sąsiedztwie skrzyżowania havla/świętokrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

3 250 zł61 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania położonego przy ulicy Gdańskiej w malowniczej dzielnicy Gdańsk Brzeźno. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W gdańsku oliwie - osiedle oliwski park lokal: apartament składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od maja przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Oliwie. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Strzyża,Gdańsk

2 800 zł51 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu 2 pokojowe mieszkanie w wyższym standardzie z 2 niezależnym pokojami w dzielnicy Gdańsk Strzyża. W pobliżu pełna infrastruktura handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Chełm,Gdańsk

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem W nowoczesnym budynku Z windą mieszkanie: do wynajęcia Lokal mieszkalny o powierzchni 36 m2 składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio 32m2: gdańsk Oliwa ul. Jana Husa: - niezależne wejście, wysoki parter - pokój, kuchnia, łazienka, wiatrołap - brak kosztów adm, tylko zużyte media - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Park im. Św. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 70 m w samym sercu Gdańska Balkon oraz południowo-zachodnia ekspozycja - mieszkanie jasne i słoneczne Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Struga

Siedlce,Gdańsk

88,25 zł/m²54 m² 4 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem z dużymi witrynami na Osiedlu Traffic. Najważniejsze atuty lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiejnowoczesny i elegancki design zapewniający wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Świętojańska,Gdańsk

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu obiekt położony w samym sercu Starego Miasta, w pobliżu rzeki Motławy. W niedalekiej odległości od budynku znajduje się wiele godnych polecenia punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem okazjonalny w pełni wyposażone, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe na Gdańskiej Letnicy. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 6 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie położone w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym w dzielnicy Gdańsk Suchanino. W odległości około 600m dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do najmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2 Pokój z aneksem kuchennym całkowicie wyposażonym : zmywarka, piekarnik, płyta ceramiczna, lodówka, czajnik bezprzewodowy, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Orunia,Gdańsk

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z sali sprzedaży około 90m2, dwóch magazynów i zaplecza z toaletą. Mieści się na parterze kamienicy. Posiada witryny od strony ulicy i miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

8 000 zł138 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament typu penthouse z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską oraz Park im. Ronalda Reagana, położony na 16 - ostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca Karawela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: - nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42 m - wysoki standard wykończenia - Duży taras ok. 30 m - W pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kalinowa

Kokoszki,Gdańsk

75 zł/m²25 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy/użytkowy o powierzchni 25 m2 w samym sercu dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Niezwykle atrakcyjna lokalizacja pomiędzy ulicą Kartuską, kalinową i Lubczykową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

6 200 zł67 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem w cenionej inwestycji Oliwski Park tuż obok Parku Oliwskiego Atuty: kameralne osiedle, rozbudowana roślinność na terenie osiedla oraz brak ruchu samochodowego, panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Świętojańska,Gdańsk

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Obiekt znajduje się w centrum Gdańska Starego Miasta, tuż nad brzegiem rzeki Motławy, co zapewnia wyjątkowe widoki i dostęp do wód. W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpaki

Stogi,Gdańsk

2 199 zł38 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy), w spokojnej dzielnicy Stogi w Gdańsku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, dwupokojowy apartamentu o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w sercu Gdańska, w nowoczesnym kompleksie Rezydencja Wintera przy ulicy Kotwiczników. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbka

Zakoniczyn,Gdańsk

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Gdańsku przy ul. Stanisława Dąbka 33a. Lokal znajduje się na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu apartament: apartament o powierzchni 71 m2 składa się z sypialni, oddzielnego pokoju oraz pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjny apartament usytuowany w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, z widokiem na Motławę oraz słynne koło widokowe. Lokal mieszkalny znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Jasień,Gdańsk

73 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.