dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Łostowice,Gdańsk

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Borkowo | ul. Żeglarska | Osiedle Cztery Pory Roku Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie (uniwersytet Gdański).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie z dużym balkonem! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 45,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w sercu Starego Miasta dla pary lub singla. Lokum dla Najemcy ceniącego klasykę, estetykę, komfort i szlachetne wnętrza. Zadbana posesja i kamienica, piętro 2 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aniołki,Gdańsk

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna cena! Całkowicie nowy - dwupokojowy apartament o pow. 43m2 zlokalizowany w bardzo nowoczesnym budynku remedium firmy domesta - na granicy Wrzeszcza oraz dzielnicy Aniołki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

2 900 zł34 m² 85,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,1 m , położonego w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.45m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się w inwestycji Albatross Towers. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Orunia Górna,Gdańsk

2 200 zł49 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie Gdańsk Orunia Górna. Nowa oferta! mieszkanie na wynajem, orunia górna. Wynajmę bardzo ładne mieszkanie na parterze w budynku III piętrowym (drzwi antywłamaniowe). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

113,20 zł/m²100 m² 11 320 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową i kawiarnie "ancymon" Kawiarnia zlokalizowana w prestiżowej części Wrzeszcza - na Garnizonie. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przymorze Małe,Gdańsk

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Przymorze - dzielnica Gdańska powstała w latach 60 XX wieku. Położona jest w pasie nadmorskim i sąsiaduje od wschodu z Przymorzem Wielkim, od północy z dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

3 700 zł53 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym Jaśkowa Dolina 85, gdańsk. Na wynajem oferujemy przestronne, jasne i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Niepołomickiej 34. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej na pięknym, nowym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

2 800 zł34 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Robyg Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wichrowe Wzgórze

Nowiec,Gdańsk

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy, jasny dom w stylu skandynawskim, po remoncie, położony na kameralnym i zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gdańsk-Brętowo. Idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdańsk 42 m ul. Chmielna 73 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone w prestiżowej lokalizacji Gdańska, przy ul. Chmielnej 73.Mieszkanie przeznaczone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

5 000 zł88 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 w dzielnicy Letnica, ulica Letnicka 1h. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze budynku - inwestycja "osiedle Latarników".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 3-pokojowe (pow. 61,00 m2) usytuowane na 5 piętrze w apartamentowcu przy ul. Lema na gdańskiej Morenie. Nowoczesny budynek z 2018r. Funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Ołowianka,Gdańsk

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Riverview, usytuowanym nad brzegiem Kanału Na Stępce, naprzeciw Ołowianki. Odległość od Starego Miasta Gdańska to zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w samym centrum przymorza niedaleko centrum biznesowego. Urządzony w pełni nowocześnie i praktycznie. Dodatkowym atutem jest ogródek dający najmującym dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hery

Osowa,Gdańsk

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: długoterminowy najem w prestiżowej, śródmiejskiej lokalizacji przy gdańskiej marinieprywatny ogródek rzadkość w tej części miastakomfortowy, funkcjonalny układ dwóch pokoimiejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł43 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu dwa samodzielne pokoje do wynajęcia na Przymorzu w Gdańsku! Lokalizacja bloku jest doskonała - zaledwie 300 metrów od przystanku tramwajowego i autobusowego, 400 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 300 zł36 m² 64,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12 mc +] Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub pary. Bez zwierząt. Propozycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 36 m2 zlokalizowany na drugim piętrze na nowoczesnej kameralnej inwestycji navio. Kameralne osiedle w Brzeźnie, zlokalizowane jest na terenie sosnowego lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 300 zł71 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Preferowana umowa najmu okazjonalnego Oferujemy Państwu do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie na gdańskiej Morenie. Mieszkanie jest czyste, zadbane i jasne. Składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zagroble

Płonia Wielka,Gdańsk

8 900 zł220 m² 40,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 220 m , przeznaczony na zakwaterowanie dla pracowników lub wynajem firmowy. Opis nieruchomości: - 5 pokoi ( 3 na piętrze, 2 na parterze) pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Matemblewo,Gdańsk

68 zł/m²32 m² 2 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia biurowo-usługowa w Gdańsku, dzielnica - Matemblewo. Do dyspozycji najemcy 1 pomieszczenie biurowe położone na I piętrze budynku biurowego. Pokój bez wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Startowa

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas i bezpieczny długi najem. Najem na dłuższy okres, min. na rok z możliwością przedłużenia najmu na dowolny okres. Niedaleko kolejka skm Zaspa oraz tramwaj. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

2 500 zł35 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie generalnym blisko plaży W brzeźnie Świeżo wyremontowane | Nowoczesne wyposażenie | Jasne i słoneczne wnętrze | Bliskość promenady nadmorskiej i molo *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 990 zł45 m² 66,89 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

70,67 zł/m²75 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowadzisz gabinet, kancelarię lub biuro projektowe? Ten lokal był stworzony dla Ciebie. Mam dla Ciebie propozycję, którą warto zobaczyć 75 m kw na parterze w samym sercu Wrzeszcza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze,Gdańsk

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Gdańsk oferuje na wynajem kompaktową, 1-pokojową kawalerkę o powierzchni 20 m2, położoną na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Bora-Komorowskiego 88a (gdańsk, przymorze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kusocińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 350 zł12 m²

 

Piętro:6/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5 pokojowym. Wszystkie pokoje niezależne zamykane na klucz. Gdańsk Morena ul. Kusocińskiego, idealne miejsce dla studentów i absolwentów, ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

6 000 zł97 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament z widokiem na morze i panoramę miasta na 16 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

3 500 zł63 m² 55,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Dostępne od 1 marca 2026 r, słoneczne mieszkanie położone w kwitnącej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z lazienka, widna kuchnia, w centrum Gd. Wrzeszcza. Do wynajecia od zaraz. W poblizu tramwaj, autobus, przystanek koleji dalekobieznej i podmiejskiej, oraz 2 centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Śródmieście,Gdańsk