dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 314 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 314 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Kowale,Gdańsk

60 zł/m²72 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty - idealny na gabinety medyczne, kancelarię lub biuro rachunkowe bądź księgowe - do własnej aranżacji - możliwość prowadzenia hurtowni (dźwignik do 300kg) - dogodny dojazd - blisko Obwodnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Suchanino,Gdańsk

2 850 zł80 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Duże trzy pokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem na parterze w domu jednorodzinnym. Mieszkanie jasne i przestronne mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł29 m² 76,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni łącznej 28,64 m2 usytuowane w dzielnicy Łostowice, ul. Wielkopolska, deweloper Robyg. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

2 500 zł35 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Słoneczne mieszkanie dwupokojowe na II piętrze w nowym budynku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale Staromiejskie

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dziękuję pośrednikom, ogłoszenie dla prywatnego najemcy. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, w pełni wyposażone - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i wygodnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kompleksie aura Wałowa w Śródmieściu Gdańska. Ładnie wykończone i wyposażone, liczne, ciekawe punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie zlokalizowany przy ul. Suchej na osiedlu Nowa Letnica. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduję się na na 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie - Gdańsk - najem okazjonalny Na wynajem jasne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł32 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesną kawalerkę na osiedlu Oxygen Park - ul. Ofiar Grudnia 70, gdańsk Łostowice. Mieszkanie o powierzchni 32,49 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Młode Miasto,Gdańsk

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwie osobne sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienka, balkon Czynsz około 750 zł/m-c Woda, prąd wg zużycia Internet i tv około 100 zł Miejsce w hali garażowej Wolne od 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z wnęką sypialnianą przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku na Przymorzu, na osiedlu Kwartał Uniwersytecki. Mieszkanie dostępne od zaraz z przeznaczeniem na wynajem na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Gdańsku Oliwa. Lokal rozkładowy, posiada trzy niezależne pokoje, osobną kuchnię z oknem i dużą łazienkę z narożną wanną. Z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Trójmiasta. Kameralne osiedle "nadmorski Dwór".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chełm,Gdańsk

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta dodtępna Tylko w Naszym Biurze! Mieszkanie trzy pokojowe, dwustronne, jasne i przestronne mieszkanie przy ul. Cebertowicza w Gdańsku - świetnie zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Przymorze Małe,Gdańsk

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta, natomiast kameralny apartamentowiec położony jest pośród urokliwych, spokojnych uliczek, piękna zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Lokalizacja zapewnia pełen dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Bursztynowa Zatoka znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Oliwie ok 10 min do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 5 min do Uniwersytetu Gdańskiego i najnowocześniejszego centrum biurowego alchemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Letnica,Gdańsk

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 950 zł68 m² 72,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Apartament w doskonałej lokalizacji, w obrębie historycznego śródmieścia Gdańska, w sąsiedztwie znanych zabytków gdańskiej starówki (ulica Długa, ulica Mariacka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Królewskie Wzgórze. Świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy i tramwajowy 3 min pieszo, pkm 15 min pieszo, w sąsiedztwie sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na osiedlu Harmonia Oliwska, 200m od Parku Oliwskiego, 1200 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 1500 m do Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe Studio Bueno 5.1 w Gdańsku DOSTĘPNE OD WRZEŚNIA 2025 r. DO czerwca 2026 r. Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kocurki

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w dzielnicy Gdańsk Śródmieście przy ulicy Kocurki. Proponowane mieszkanie znajduje się na tzrecim piętrze czteropiętrowego budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 500 zł11 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne od września 2025 r. DO czerwca 2026 r. Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą kontrolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okres najmu: dostępny jest od 1 października do końca -połowy czerwca 2026 r., Informacje o ofercie Dane podstawowe Cena - 2000 zł Mieszkanie Powierzchnia - 20 m2 Piętro - 10 Liczba pokoi - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

5 000 zł59 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie W centrum gdańska O przestronnym rozkładzie Doskonała lokalizacja | Całkowicie wyposażone | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Nowoczesna inwestycja Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 550 zł11 m² 140,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września 2025 do (końca) czerwca 2026! Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jednej z kilku dostępnych w naszym biurze mikrokawalerek, usytuowanych w obrębie przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

4 800 zł83 m² 57,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,- - sypialni, - sypialni - łazienki - balkonu. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Osowa,Gdańsk

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku Osowej na ul. Hery idealne dla osób szukających przestrzeni i wygody! To nowoczesne mieszkanie o funkcjonalnym układzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Letnica,Gdańsk

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

2 600 zł36 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Lokalizacja Żabianka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orłowska

Jelitkowo,Gdańsk

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie, 800 m od plaży i 250 m od Ergo Areny. Dostępne od 1 października do 25 kwietnia. ul. Orłowska 5c, 1 piętro, 26 m + duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie po remoncie na 10 piętrze - ostatnim w falowcu, składające się z dwóch pokoi i osobnej kuchni o łącznej powierzchni 38 m2. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na wynajem W prestiżowym garnizonie Prestiżowe osiedle | Komfortowy układ pomieszczeń | Najwyższa funkcjonalność | Dla wymagających najemców ***** rozkład pomieszczeń:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij