dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty wynajmu nieruchomości

1 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na 4 piętrze budynku z windą nowoczesnego budynku biurowo- usługowego. Położony w samym centrum Gdańska. Lokal składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum przymorza. Mieszkanie jest po świeżym remoncie Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz na wynajem 3 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko morza oraz ze świetną komunikacją miejską ? Świetnie trafiłeś! Atuty: - 3 niezależne pokoje, - topowa lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 300 zł10 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 5 pokojowym. Świetna lokalizacja! Centrum Gdańska, ul. Długie Ogrody 2, tuż przy starym mieście, 5 minut pieszo do Akademii Muzycznej. Całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wały Piastowskie

Stare Miasto,Gdańsk

70 zł/m²61 m² 4 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możesz wynająć w w Świecie Nieruchomości, zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Najemcy! do wynajęcia biuro W ścisłym centrum gdańska! Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bursztynowa

Żabianka,Gdańsk

43 zł/m²100 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z czterech niezależnych pomieszczeń, łazienki razem z w.c. i przestronnego holu. Do dyspozycji również dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Gdańsk

Osowa,Gdańsk

83 500 zł6 321 m² 13,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 321 m, położony w bezpośrednim sąsiedztwie głównych miast Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdyńska

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Gdańsk- żabianka Dostępne od października 2025r. do (końca) czerwca 2026 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kocurki

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł63 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

2 300 zł44 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, dzielnicy Ujeścisko. W ofercie wynajmu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

2 400 zł44 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

65 zł/m²310 m² 20 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 310m2. Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. W lokalu znajduje się działająca sauna. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

54,43 zł/m²266 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy - idealny na wiele działalności Powierzchnia: 266,4 m Dostępność: od listopada Lokalizacja:w sąsiedztwie znanych marek - Biedronka, rossmann, kik, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej na osiedlu Horizon. Mieszkanie dostępne od zaraz (długoterminowo). Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze w 17 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie W inwestycji dawna poczta W gdańsku Z tarasem I widokiem na zieleń Minimalistyczny design | Taras na parterze | Komórka lokatorska ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce parkingowe naziemne w cenie! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej lokalizacji - w samym sercu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i wygodnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kompleksie aura Wałowa w Śródmieściu Gdańska. Ładnie wykończone i wyposażone, liczne, ciekawe punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł43 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w inwestycji "więcej" dewelopera Robyga, ul. Ofiar Grudnia '70 - dostępne od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe składa się z: - salonu, - kuchni, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

VII Dwór,Gdańsk

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie w super lokalizacji! Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja szybkie wydanie mieszkanie po generalnym remoncie pełna baza handlowo - usługowa. blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone w atrakcyjnej lokalizacji na gdańskim Przymorzu. Układ i wyposażenie mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Strzyża,Gdańsk

3 200 zł44 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Garnizon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

2 550 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk ul. Spadzista 2 Dostępne od zaraz! Wynajem długoterminowy. Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Letnica,Gdańsk

3 295 zł110 m² 29,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn/hala/warsztat 110 m2 na wynajem gdańsk-letnica Magazyn o powierzchni 110m2 w Gdańsku Letnicy. hala do własnej aranżacji z pomieszczeniem biurowym. Wysokość hali 4m. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Suchanino. Powierzchnia lokalu: 70 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. Dotychczas lokal był użytkowany jako żłobek. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Czerwony Dwór

Przymorze,Gdańsk

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny Lokal na Parterze w Świetnej Lokalizacji Opis Lokalu: - trzy pomieszczenia, przestronny hol, kuchnia i toaleta. - dodatkowo z holu zejście do piwnicy o powierzchni około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo efektownie i komfortowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kompleksie garnizon we Wrzeszczu. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, liczne, ciekawe punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wenus

Wysoka,Gdańsk

19 290 zł702 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz nowoczesnej, energooszczędnej hali w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców! Opis obiektu: nowa hala magazynowa klasy A, zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Trójmiasta. Kameralne osiedle "nadmorski Dwór".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane na 7 ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z windą , znajdującego się przy ul. Powstańców Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Składy,Gdańsk

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia zadbaną kawalerkę w spokojnej okolicy, położoną w trójkącie ulic: alei Żołnierzy Wyklętych, partyzantów i Obywatelskiej. Mieszkanie o powierzchni 29 m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Porębskiego Kompletnie wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na cichym i spokojnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Porębskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Lawendowe Wzgórze. Opis mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępny od września 2025 r. do (końca) czerwca 2026 r. Mieszkanie Classa to piękne mieszkanie zajmujące 50 m2 na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym nie udostępniającym windy. Obiekt znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

39 752 zł2 222 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna hala magazynowa na wynajem o powierzchni 2432 m, zlokalizowana w przemysłowej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od Wrzesień 2025 r. do (końca) czerwca 2026 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

99 807 zł6 333 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 333 m, w cenie ok. 3,70 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

3 500 zł58 m² 60,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty - Gotowe do wprowadzenia - Cicha i spokojna okolica bogata w tereny zielone - Szybki dojazd do obwodnicy trójmiasta - 100 m do przystanku autobusowego - Pełna infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

4 750 zł72 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Olsztyńskiej 1a w Gdańsku (trzy Żagle). Udogodnienia lokalizacji : - 15 minut spacerem do plaży i molo w Brzeźnie, - bezpośrednie sąsiedztwo Parku.